Керівник захоплення Криму Росією серйозно постраждав в ДТП: з'явилося відео
Категорія
Світ
Дата публікації

Керівник захоплення Криму Росією серйозно постраждав в ДТП: з'явилося відео

Керівник захоплення Криму Росією серйозно постраждав в ДТП: з'явилося відео

Керівник ВДВ РФ, генерал-полковник Андрій Сердюков, який керував незаконною анексією українського Криму Росією, потрапив у серйозну ДТП у Мурманській області.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на видання "Лента".

Читайте також: У Росії швидка по дорозі до місця аварії військового Ан-26 збила жінку: опубліковано відео

Було встановлено, що 15 вересня Сердюков зі своїм заступником, помічником і ад'ютантом їхав на мікроавтобусі Volkswagen Caravella в кортежі на перевірку умов служби дислокованих на Кольському півострові військових частин.

Із зустрічної смуги з невстановлених причин виїхав Chevrolet Lanos і сталося зіткнення, внаслідок якого мікроавтобус перекинувся. Сердюков отримав перелом хребта і черепно-мозкову травму, постраждали також троє його супроводжуючих. В іншому авто була сімейна пара з двома дітьми, при цьому чоловік помер в машині "швидкої", його дружина госпіталізована, а діти отримали незначні забої.

У мережі з'явилося відео, ймовірно зняте на місці події:

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше в ДТП у Новгородській області Росії загинули громадяни України.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Євросоюз готує "план Б" для збереження санкцій проти РФ

Євросоюз
Джерело:  Радіо Свобода

Як стверджує редактор "Радіо Свобода" з питань Європи Рікард Джозвяк, юристи у Європейському Союзі уже активно працюють над "планом Б", який дасть можливість обійти вето Угорщини на продовження у червні санкцій проти країни-агресорки Росії.

Головні тези:

  • Європейські санкції складаються з рішення і постанови.
  • Цей момент хочуть використати, щоб обхитрити Орбана та його команду.

Що відомо про новий план ЄС

Як вдалося дізнатися журналісту, вперше про цю ідею заговорили ще під час переговорів перед березневим продовженням санкцій.

Попри це, досі залишаються сумніви, наскільки вона є вдалою з юридичної точки зору.

Що важливо розуміти, європейські санкції де-факто складаються з двох документів: рішення і постанови.

Рікард Джозвяк звертає увагу на те, що тексти є практично однаковими і діють разом (країни узгоджують та ухвалюють рішення, яке виконується через постанову).

Саме дію постанови потрібно одноголосно продовжувати кожні шість місяців — але не рішення: рішення залишається чинним, доки не збереться кваліфікована більшість голосів для його скасування.

За словами авторів нового плану, саме це можна використати для того, щоб проігнорувати блокування Угорщиною продовження дії постанови і залишити санкції чинними.

Що важливо розуміти, це рішення розглядають як "тимчасовий і крайній захід", оскільки угорський лідер Віктор Орбан та його поплічники можуть подати до суду.

Саме тому у Євросоюзі усвідомлюють, що юридично рішення не є бездоганним.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?