Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк вважає, що станом на сьогодні у відносинах між Україною та Польщею немає жодних серйозних проблем. Ба більше, на його переконання, у майбутньому наші країні будуть конкурувати — і це абсолютно нормально.
Джерело: FREEДОМ
Подоляк спрогнозував розвиток відносин між Україною та Польщею
За словами представника ОПУ, зараз українсько-польські відносини знаходяться на найвищому рівні.
Окрім того, він додав, що між лідерами країни Володимиром Зеленським та Анджеєм Дудою зберігається "абсолютно хороший діалог".
Ми та наші польські партнери розуміємо, що, поки Росія не програє, відповідно ніякої свободи та безпеки не існуватиме, – додав Михайло Подоляк.
Він також звернув увагу на те, що поки наша армія займається на полі бою всією необхідною роботою — Польща залишається базовим хабом, через який відбувається постачання для наших воїнів.
Які є інтереси у Києва та Варшави
Як зазначає представник ОПУ, в офіційних Києва та Варшави є національні суверенітети та державні інтереси.
До прикладу, він згадав про сільське господарство.
За його словами, в питаннях щодо національних інтересів наша влада займає проукраїнську позицію, а команда Анджея Дуди – пропольську. Це проблема внутрішнього діалогу.
Ні для кого не секрет, що через зрив Росією зернової ініціативи Україні потрібен сухопутний зерновий коридор.
Представник команди Володимира Зеленського закликає вести дискусію щодо цього питання абсолютно правильно, максимально коректно, відкрито і публічно.
Після кінця війни в нас, звісно, будуть конкурентні відносини. Звісно, ми конкуруватимемо за ті чи інші ринки, споживчі ринки тощо,– озвучив свій прогноз Михайло Подоляк.
На його переконання, наша влада точно буде перебуватиме на проукраїнській позиції та жорстко захищатиме інтереси Києва у відносинах з різними країнами.
Читайте також:
Політика гієн і шакалів. У Польщі заступилися за Україну після гучного скандалу
У Польщі відповіли, чи планують продовжити заборону на ввезення української агропродукції
Хорватія знайшла спосіб допомогти Україні на тлі зернової кризи