У Мінцифрах повідомили про початок цифрової співпраці з Японією. Мінцифра, Держспецзв’язку та Міністерство цифровізації Японії підписали меморандум.
Джерело: Мінцифри
Мінцифри України та Японії співпрацюватимуть
У Міністерстві цифрової трансформації України повідомили про підписання меморандуму між Мінцифрами, Держспецзв’язку та Міністерством цифровізації Японії.
У межах меморандуму сторони домовилися:
Посилити співпрацю у сфері кіберзахисту
Обмінюватися найкращими IT-практиками та цифровими рішеннями
Ділитися досвідом запуску онлайн-послуг та е-урядування
У Мінцифрах також зазначили, що Японія – країна цифрових інновацій. Крім того, країна трансформує держсектор, зокрема модернізує держреєстри, а також запустили My Number Card — пластиковий документ із чипом для швидкої верифікації особи та сплачти податків онлайн.
Також у відомстві додали, що Україна готова ділитися з японськими колегами досвідом впровадження цифрових змін та роботи з реінжиніринг процесів.
В свою чергу, Японія допоможе Україні розвивати інновації та посилювати кіберзахист.
Дякуємо японському уряду та Міністру цифровізації Таро Коно за міцне партнерство та підтримку. Разом розвиваємо інновації майбутнього, – написали в Мінцифрах.
Японія планує використовувати ШІ в роботі уряду
Прем’єр-міністр Японії зустрівся з генеральним директором OpenAI. Повідомляється, що країна розгляне можливість впровадження технології штучного інтелекту в роботу уряду після оцінки усіх переваг та ризиків.
Прем’єр-міністр Фуміо Кісіда зустрівся з генеральним директором OpenAI Семом Альтманом. Вони обмінялися думками щодо технологічного прогресу та переваг штучного інтелекту, а також його ризиків, серед яких порушення конфіденційності та авторських прав.
Візит Альтмана до Японії став першою міжнародною поїздкою з моменту запуску ChatGPT.
Після зустрічі гендиректор OpenAI Альтман заявив, що розглядає можливість відкриття офісу та розширення послуг у Японії.
Проте зауважив, що найближчим часом буде важко запровадити ChatGPT у державних установах через такі проблеми, як “машинно згенерована неправда”.
Читайте також:
Ключі – у ФСБ. Чим небезпечний Telegram
Останні зміни в Twitter допомагають Росії та Китаю поширювати пропаганду
США відправили до України хакерів для боротьби з кібератаками РФ — Reuters