МОЗ віднесло 15 регіонів України до "помаранчевих"
Категорія
Україна
Дата публікації

МОЗ віднесло 15 регіонів України до "помаранчевих"

МОЗ віднесло 15 регіонів України до "помаранчевих"
Джерело:  online.ua

9 жовтня офіційно стало відомо, що Міністерство охорони здоров'я віднесло 15 регіонів України до "помаранчевого" рівня епідемічної небезпеки.

Джерелодані МОЗ

Уже 15 регіонів віднесені МОЗ до "помаранчевих"

Згідно з останніми даними МОЗ, наразі у "помаранчевій" зоні за показниками епіднебезпеки перебувають Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька та Чернівецька області.

Що важливо розуміти, в порівнянні з показниками від 7 жовтня, до переліку "помаранчевих" МОЗ додало Київську та Львівську області, однак з нього вийшла Одеська область, яка вже позначена як "жовта".

Окрім того, експерти наголошують, що рівень захворюваності на COVID-19, визначений як менше 75 на 100 тисяч населення, значно перевищений у всіх регіонах.

"Рівень госпіталізацій перевищено у Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Луганській, Львівській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернівецькій областях. Рівень завантаженості ліжок із киснем перевищений лише в одній області – Донецькій", - йдеться в повідомленні.

Фото - moz.gov.ua

Що важливо розуміти, віднесення МОЗ регіону до того чи іншого рівня ще не означає введення в цьому регіоні додаткових карантинних обмежень. Як уже згадувалося раніше, це рішення ухвалює винятково Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Варто також звернути увагу на те, що 23 вересня по всій території нашої країни було запроваджено "жовтий" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, карантинні обмеження стали жорсткіші.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?