NASA показало підводні тренування астронавтів для місії на Місяць
Категорія
Технології
Дата публікації

NASA показало підводні тренування астронавтів для місії на Місяць

NASA показало підводні тренування астронавтів для місії на Місяць
Джерело:  online.ua

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору показало, як тренує астронавтів для майбутньої місії на Місяць. Астронавти будуть плавати у басейні завглибшки 12 метрів.

Джерело: NASA

NASA тренує астронавтів у темному басейні

NASA готується відправити астронавтів на Південний полюс Місяця у рамках місії "Артеміда". Для цього водолази в Лабораторії нейтральної плавучості (NBL) у Х’юстоні, штат Техас, створюють основу для майбутнього навчання місячної ходьби, моделюючи умови місячного освітлення.

На південному полюсі Місяця Сонце буде залишатися не більше ніж на кілька градусів над горизонтом, що призведе до надзвичайно довгих і темних тіней.

Щоб підготувати астронавтів до цих складних умов освітлення, команда NBL розпочала попередню оцінку рішень для освітлення Місяця на дні 12-метрового басейну.

Це тестування та оцінка включало в себе вимкнення всього світла в закладі, встановлення чорних штор на стінах басейну, щоб мінімізувати відображення, та використання потужної підводної кінематографічної лампи, щоб створити умови прямо перед майбутнім навчанням астронавтів.

Вимкніть світло — ми імітуємо місячну ходу! Дайвери з Лабораторії нейтральної плавучості NASA вимкнули світло, щоб зімітувати те, що астронавт Артеміди може випробувати на південному полюсі Місяця — довгі та темні тіні, — пояснили у NASA.

Космічний зонд NASA зафіксував "розмову" супутника Юпітера

Автоматична міжпланетна станція NASA Juno, яка наразі досліджує Юпітер та його супутники останні 5 років, зафіксувала "розмову" супутника Юпітера Ганімеда.

Астронавти кажуть, що станція Juno переважно вивчає саму планету, однак інколи дізнається цікаві факти й про його супутники: до прикладу, на початку червня 2021 року зонд здійснив близький проліт біля найбільшого супутника у Сонячній системі, Ганімеда, зробивши безліч світлин. Ба більше, йому навіть вдалося записати "звук", який створює космічне тіло.

Читайте також:

  • Європа відправить власну місію на Венеру паралельно з NASA.

  • Вчені з’ясували, як виглядала Венера у життєздатному стані.

  • На Місяці помітили дивну величезну споруду.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?