Науковці пояснили вплив сонця на сексуальний потяг
Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Науковці пояснили вплив сонця на сексуальний потяг

Науковці пояснили вплив сонця на сексуальний потяг
Джерело:  online.ua

Науковці із Ізраїлю нарешті пояснили вплив ультрафіолету на сексуальну поведінку. За їхніми словами, він суттєво підвищує лібідо людей.

Джерело: Cell

Вчені заявили про вплив сонця на сексуальний потяг

Дослідники звертають увагу на те, що сонячне світло має величезний ефект на нашу фізіологію. Окрім того, воно впливає на поведінку і гормональне регулювання сексуальності, проте механізми такої дії ранішк залишалися невідомі.

Після завершення нового дослідження вчені продемонстрували, чим обумовлений вплив ультрафіолетового випромінювання на мишей і людей.

"На ранніх етапах дослідження вчені перевірили, як діє УФ на поведінку мишей. Ефект був виразним: під дією світла у самок збільшувалася виділення статевих гормонів, яєчники збільшувалися, період спарювання продовжувався. Самки та самці виявляли підвищену цікавість один до одного. Щоб уточнити, як УФ впливає на поведінку тварин, вчені вивели генетично змінених мишей. У них був відсутній ген, який відповідає за реакцію шкіри на таке випромінювання. Без цього гена ультрафіолет не мав стимулюючої дії. Автори дослідження прийшли до висновку, що дія ультрафіолету пов'язана саме з його впливом на шкіру", - йдеться в повідомленні.

Учасниками фінальної частини дослідження стали 32 людини. До і після експерименту їх попросили заповнити анкети, питання яких стосувалися романтичних почуттів і агресії. Після опромінення УФ дослідники зафіксували в учасників посилення романтичного настрою. Ба більше, вказано, що у чоловіків дещо підвищився рівень агресивності.

"Схожими результати були, коли учасників експерименту попросили ховатися від сонця протягом двох днів, а потім засмагати 25 хвилин. Аналізи крові показали, що після засмаги у них збільшився рівень статевих гормонів", - пише видання.

На переконання науковців, за описані ефекти сонячного світла відповідає фізіологічна система, яка запобігає в шкірі пошкодженню ДНК, пов'язані з ультрафіолетом.

Читайте також:

  • Понаднормова робота не тільки вкрай негативно впливає на здоров’я, а й забирає сотні тисяч життів щорічно: важливі подробиці читайте в нашому матеріалі.

  • Американські вчені після завершення масштабних досліджень дійшли висновку, що відсутність шкідливих звичок і здоровий спосіб життя знижують ризики раку до мінімуму.

  • Американські вчені попередили про ризики хвороби мозку через вакцину Pfizer.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?