Ніхто цяцькатися не буде. Симоньян пригрозила ударом по протестувальникам в Грузії
Категорія
Політика
Дата публікації

Ніхто цяцькатися не буде. Симоньян пригрозила ударом по протестувальникам в Грузії

Ніхто цяцькатися не буде. Симоньян пригрозила ударом по протестувальникам в Грузії
Джерело:  online.ua

Масштабні протести у Грузії спровокували паніку всередині команди російського диктатора Володимира Путіна. Так, прокремлівська пропагандистка Маргарита Симоньян навіть почала публічно погрожувати грузинам ударом по Тбілісі, цинічно заявивши, що з ними "ніхто цяцькатися не буде".

Джерело: росЗМІ

Симоньян намагається налякати грузинів ударом по Тбілісі

Як стверджує поплічниця Путіна, офіційна Москва можуть без сентиментів "шарахнути" по центру грузинської столиці.

Окрім того, Симоньян знову повторила абсурдні пророцтва свого "друга" американського історика Стівена Коена, який "передбачив розпад України", заявивши, що після його смерті вона одна буде розбиратися в суспільно-політичній ситуації.

Не залишилося у них кремленологів, і нікому їм підказати, що, в разі повторення серпня 2008-го, з Грузією ніхто цяцькатися не буде і війська туди посилати не буде, а просто шарахнуть одразу по Тбілісі, особливо не розбираючись, - пригрозила пропагандистка.

Ба більше, Маргарита Симоньян навіть встигла вигадати одразу три причини для удару по Грузії, мовляв, солдатам РФ зараз "не до сентиментів", в Тбілісі немає Києво-Печерської Лаври, а росіяни ніколи не вважали себе "одним народом з грузинами".

Фото - скриншот

Російська Федерація ніколи не була "Тбіліською Руссю". Так що даремно ось це все затіяли. Пошкодували б гарне місто та його темпераментних мешканців. Якщо вже вони самі себе не шкодують, - продовжує погрожувати поплічниця Путіна.

Що важливо знати про протести у Грузії

Тисячі людей вийшли на вулиці Тбілісі після того, як парламент країни ухвалив проєкт закону, який обмежує свободу преси та громадянські свободи та списаний з аналогічного російського закону про "іноагентів".

Згодом влада Грузії заявила, що "відкликає" скандальний законопроєкт, хоча, як зауважили експерти, зробити це процедурно неможливо.

Окрім того, поліція відпустила майже всіх затриманих протестувальників.

Однак ввечері 9 березня стало відомо, що грузини почали вимагати відставки уряду, а також проведення дострокових виборів.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?