Олімпіада в Токіо: Беленюк назвав серйозну проблему збірної України
Категорія
Спорт
Дата публікації

Олімпіада в Токіо: Беленюк назвав серйозну проблему збірної України

Олімпіада в Токіо: Беленюк назвав серйозну проблему збірної України
Джерело:  online.ua

Український народний обранець та олімпійський чемпіон Ігор у Токіо Жан Беленюк озвучив думку, що можна було б скоротити кількість чиновників в офіційній делегації України на Олімпіаді на користь тренерів.

Джерело: Facebook-сторінка Жана Беленюка

Беленюк вважає, що на Олімпіаду можна було взяти більше тренерів

"Я, як перший заступник голови комітету молоді і спорту (парламентського –ред.), і як безпосередній учасник Олімпіади в Токіо, член оргкомітету з підготовки спортсменів до Олімпійських і Паралімпійських ігор, хочу зазначити про наявні проблеми організації та участі наших спортсменів на Іграх. Нам необхідно обов'язково проаналізувати результати Олімпіади-2020, для того, щоб наші спортсмени - олімпійці виступили краще у Пекіні та Парижі. Всі вже чули про проблему з відсутністю тренера у нашої стрибунки з жердиною Марини Килипко, яка посіла п'яте місце - найвищий результат України на Олімпіадах. Я говорив з Мариною і суть проблеми дуже проста. Марина декілька разів зверталася до головного тренера зі стрибків щодо питання включення до делегації її тренера, але не була почута. В підсумку на Олімпіаду поїхала без тренера", - розповів Жан Беленюк.

За словами чемпіона, йому відомо про встановлення обмеження кількості тренерів на команду. Ба більше, нардеп-спортсмен також мав певні складнощі на Олімпіаді через це. Попри це, достатньо велика кількість функціонерів поїхала на Олімпіаду.

"Думаю, що якби було бажання, можна було б декілька працівників Міністерства залишити працювати, а надати можливість тренерам готувати спортсменів під час змагань у Токіо", - озвучив свою думку Беленюк.

Окрім того, чемпіон звернув увагу на те, що трьох українських легкоатлетів відсторонили від Олімпійських ігор, оскільки останні не встигли провести достатню кількість допінг-проб.

"Хто в цьому винен і чому так сталося, нам теж доведеться з‘ясовувати! Треба врахувати зазначені ризики під час підготовки до Олімпіади у Пекіні та Парижі...Проблемні питання наших спортсменів - олімпійців беру під свій особистий контроль. Вже сьогодні направлю відповідні запити! Буду вас інформувати!", - пообіцяв Беленюк.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?