Організатори Євробачення підтвердили проведення конкурсу не в Україні
Категорія
Культура
Дата публікації

Організатори Євробачення підтвердили проведення конкурсу не в Україні

Організатори Євробачення підтвердили проведення конкурсу не в Україні
Джерело:  online.ua

23 червня Європейська спілка телебачення і радіомовлення (EBU) підтвердила своє рішення не проводити "Євробачення-2023" в Україні через війну. 

Джерело: заява EBU

Євробачення-2023 відбудеться не в Україні

Організація стверджує, що ухвалила таке рішення "з жалем" та продовжить дискусії щодо пошуку країни-господарки наступного "Євробачення".

Це рішення було продиктоване відповідальністю EBU за забезпечення умов, які гарантують безпеку всіх, хто працює та бере участь у заході, планування якого має розпочатися негайно в країні, що приймає конкурс, – йдеться в заяві.

Там нагадують, що зазвичай до роботи на "Євробаченні" акредитують щонайменше 10 тисяч людей, зокрема знімальну групу та журналістів. Крім того, на заході мають бути близько 30 тисяч відвідувачів зі всього світу.

Їхнє благополуччя — наша головна турбота, – стверджує EBU.

У Правилах проведення конкурсу "Євробачення" зазначено, що захід може бути перенесений у форс-мажорній ситуації, такій, як війна.

Крім того, EBU звернувся до сторонніх експертів з питань безпеки, які заявили, що контрзаходи, запропоновані для пом'якшення загроз при плануванні заходу в Україні, є недостатніми для міжнародного публічного заходу, а ризик масових жертв через конфлікт є "високим".

Щодо можливості проведення конкурсу у прикордонному місці поблизу сусідньої країни, то, за ствердженням EBU, інфраструктура запропонованих місць проведення та їхня відсутність не відповідають вимогам організації.

Нагадаємо, що 17 червня Європейська мовна спілка опублікувала заяву, де зазначила, що сумнівається у можливості України провести Євробачення-2023 у звʼязку з воєнними діями на території країни. І тому організатори звернулись до Великої Британії, оскільки її учасник посів друге місце.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?