Остання велика західна компанія з експорту зерна покинула російський ринок
Категорія
Економіка
Дата публікації

Остання велика західна компанія з експорту зерна покинула російський ринок

Остання велика західна компанія з експорту зерна покинула російський ринок
Джерело:  online.ua

Остання велика західна компанія-зернотрейдер — французький торговий дім Louis Dreyfus вирішив піти з російського ринку через санкції, введені проти РФ за розв'язану Кремлем злочинну війну проти України.

Джерело:  The Moscow Times

З російського ринку пішов останній великий західний зернотрейдер

Зазначається, що до цього російський ринок покинули 2 найбільших експортери російського зерна  американська Cargill та канадська Viterra.

Зокрема, французький торговий дім Louis Dreyfus володіє зерновим терміналом у Ростовській області.

Компанія пояснила рішення покинути російський ринок збільшенням проблем із експортом російського зерна.

LDC вивчає варіанти передачі російського бізнесу "новим власникам", не уточнюючи, хто це може бути.

Міжнародна компанія з торгівлі сільськогосподарською продукцією. Зареєстрована в Нідерландах.

Louis Dreyfus Company має представництва в більш ніж 100 країнах. Є одним з найбільших постачальників сільськогосподарської продукції в світі, також займається торгівлею, виробництвом та переробкою. Основні інтереси - олійні культури, зерно, рис, соки, бавовна, кава та цукор.

Як завадити російським олігархам обійти західні санкції 

За словами екс-депутата Європарламенту та голови фонду World Anew Foundation Сільвії Пуш, щоб не дати російським олігархам обійти західні санкції необхідно залучити до пошуку прихованих російських активів рофесійних слідчих, юристів та приватних експертів.

Останнім часом знаходити російські гроші в ЄС стає все складніше, адже російський бізнес намагається обходити санкції через треті країни. Такі як, наприклад, Арабські Емірати чи Кіпр.

Пуш зазначила, що для забезпечення ефективності санкцій ЄС необхідно залучати велику кількість незалежних юристів, які будуть послідовно шукати російські активи в європейських країнах.

Але щоб санкції проти російського бізнесу в Європі ефективно працювали, європейським державним інституціям знадобиться залучення великої кількості експертів – юристів та слідчих. Вони проводитимуть пошук та ідентифікацію російських активів в Європі. Адже, попри значну кількість вже запроваджених заходів, пов'язані з кремлем компанії й олігархи вміють обходити санкції. З нашого боку необхідні контрзаходи, щоб підтримувати державні структури і водночас збирати кошти на відновлення України, - підкреслює Пуш.

Експерти також зазначають: щоб розібратися із заплутаною структурою зв'язків російського бізнесу, необхідне міждержавно-приватне співробітництво.

У таких операціях бере участь багато людей, і вони можуть бути дорогими, говорять юристи. Ось чому тут часто вступають у гру так звані фонди вирішення спорів та судові фонди.

Такі фонди вже є в Польщі, а Регламент ЄС про санкції та спеціальний акт Польщі щодо цього надають широкий спектр можливостей для боротьби зі спробами обійти обмеження.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?