Паралімпієць Крипак здобув нову золоту медаль на Іграх-2020 у Токіо

Українська збірна відзначилася здобуттям нової золотої нагороди на Паралімпіаді-2020 в Токіо - її володарем став плавець Максим Крипак, який вже завойовував такі медалі на цих Іграх.

Джерело: ONLINE.UA

За офіційними даними, за всю Паралімпіаду-2020 Крипак здобув вже три золоті медалі. В цілому у його спортивній кар’єрі вже 5 таких нагород.

У середу, 1 вересня, паралімпієць змагався на дистанції у 400 метрів вільним стилем, він належав до класу S10.

Крипак від самого початку заволодів ініціативою та отримав лідерство над усіма іншими учасниками запливу. Майже всі 400 метрів змагань він провів на першій позиції та відповідно фінішував.

Утім, український спортсмен все ж таки не зміг подолати світовий чи паралімпійський рекорд власного ж авторства, який він оновив на Іграх-2016 у Ріо-де-Жанейро.

Друге місце у згаданому запливі здобув паралімпієць збірної з Нідерландів Бас Таккен. У трійку також потрапив австралійський плавець Томас Галлахер.

Україна на Паралімпіаді

В цілому станом на середу, 1 вересня, українська збірна відзначилася вже 71 нагородою Серед них 16 золотих медалей, 34 срібних, 21 бронзова.

За кількістю нагород Україна наразі знаходиться на 4-й сходинці в світовому медальному заліку.

За підсумками попереднього сьомого дня Ігор у вівторок, 31 серпня, паралімпійці здобули 3 золоті, 6 срібних, а також 4 бронзових медалей. Відзначилися нагородами такі спортсмени: