На тимчасово окупованих територіях триває примусова паспортизація і залишити регіон без отримання паспорта РФ майже неможливо. Таким чином, окупанти намагаються виконати плани з примусової паспортизації.
Джерело: Центр національного спротиву
Росіяни тримають мешканців окупованих територій в заручниках
Без російського паспорта українцю на кожному блокпосту окупантів гарантована поглиблена перевірка, або взагалі затримання. Вільне пересування регіоном фактично заборонено.
Водночас наявність ворожої макулатури у більшості випадків звільняє від подібних проблем. Відтак, залишити регіон з українським паспортом, виїжджаючи до РФ – майже неможливо. Виїзд до вільної України окупанти закрили ще минулого року, — йдеться в повідомленні.
Фактично окупанти тримають місцевих мешканців як заручників, й створює такі умови – коли життя без паспорта РФ неможливе.
Росіяни вигадали нову схему для примусової паспортизації українців
Росіяни продовжують намагання з виконання плану примусової паспортизації мешканців тимчасово захоплених регіонів.
Ворог продовжує намагання з виконання плану примусової паспортизації мешканців тимчасово захоплених регіонів. Зокрема застосовується новий інструмент спонукання населення до отримання російських паспортів, – йдеться в повідомленні.
Цього разу, загарбники обіцяють видати державні житлові сертифікати, які призначені для придбання житла на території РФ.
Зокрема, окупанти розповідають, що херсонці можуть укласти угоду та оселитися в нові квартири "в безпечних регіонах РФ". Середня сума еквівалентна одному такому сертифікату складає близько 2,928 млн російських рублів, він покриває вартість житла в таких населених пунктах як Ставрополь чи Краснодар.
Зауважимо, що темпи паспортизації низькі й навіть така агітація не допомагає виконати план, який поставила перед колаборантами РФ, — додали в ЦНС.
Читайте також:
Низькі темпи паспортизації заважають росіянам провести "вибори" на окупованих територіях
За відмову від примусової паспортизації РФ погрожує депортацією дітей – зведення Генштабу
Без опалення і з примусовою паспортизацією: як живе окупований Енергодар