Скандальний реліз CyberPunk 2077 обвалив акції польського розробника
Категорія
Технології
Дата публікації

Скандальний реліз CyberPunk 2077 обвалив акції польського розробника

Скандальний реліз CyberPunk 2077 обвалив акції польського розробника
Джерело:  online.ua

Реліз довгоочікуваної гри CyberPunk 2077 обернувся ледь не фіаско в індустрії відеоігор для розробника. Акції польської студії CD Projekt Red впали приблизно на 20% через нищівну критику проєкту. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на дані Варшавської біржі.

За оприлюдненими деталями, показники п'ятниці, 18 грудня, падали до 247 польських злотих, однак напередодні у четвер вони сягали 309,2.

Напередодні також представництво компанії Sony оголосило, що CyberPunk тимчасово приберуть з магазину Sony PlayStation Store, через який купують ігри користувачі консолей.

Рішення аргументували невдалим запуском сирого продукту — довгоочікувана гра відзначилася надзвичайною кількістю багів, що не дозволяли нормально грати. Також ситуація з консольною версією була гіршою за версію для ПК. Користувачі вже старих апаратів - PlayStation 4 та Xbox One - мали "ями" у частоті кадрів, текстури, що не завантажувалися, а найголовніше — занижена роздільна здатність.

Варто нагадати, що попередній хіт від CDPR, "Відьмак 3", також був випущений з безліччю багів, які усували упродовж кількох наступних тижнів. Ситуація з забагованістю, можна сказати, характерна для надзвичайно великих та амбітних проєктів студії. Утім, попередній реліз не отримав такого ажіотажу та "викидання" з магазину PS.

Як повідомляв ONLINE.UA, американо-канадський бізнесмен Ілон Маск, який співзаснував компанії Tesla та SpaceX, вже зізнався, що спробував нову гру CyberPunk 2077 від польської студії CD Project RED. Він наголосив, що резонансний реліз здебільшого йому сподобався попри баги. Перед тим підприємець шпигнув розробника за сирий реліз.

Категорія
Події
Дата публікації

Атака дронів зупинила роботу нафтоперекачувальної станції "Кропоткінська" на Кубані

дрон
Джерело:  online.ua

Найбільша нафтоперекачувальна станція "Каспійського трубопровідного консорціуму" (КТК) на території Росії "Кропоткінська" виведена з ладу після ударів дронів. 

Головні тези:

  • Сім безпілотних літальних апаратів атакували нафтоперекачувальну станцію «Кропоткінська» на Кубані.
  • Нафтопровідна система Тенгіз — Новоросійськ перекачує нафту на знижених режимах через зупинку станції.
  • КТК є міжнародною нафтотранспортною компанією, яка експлуатує Каспійський магістральний нафтопровід.

НПС “Кропоткінська” припинила роботу через удар дронами

Згідно з повідомленням КТК, удару було завдано сімома безпілотними літальними апаратами, начиненими, крім вибухівки, металевими вражаючими елементами.

На цей момент НПС "Кропоткінська" виведена з експлуатації. Транспортування нафти трубопровідною системою Тенгіз — Новоросійськ здійснюється на знижених режимах перекачування, минаючи НПС.

Для оцінки збитків і визначення часу відновлення працездатності станції на місце виїхала група керівництва КТК.

НПС "Кропоткінська", розташована в Кавказькому районі Кубані, є найбільшою нафтоперекачувальною станцією КТК на території Російської Федерації.

Каспійський Трубопровідний Консорціум (КТК) — міжнародна нафтотранспортна компанія за участю компаній Росії, Казахстану, а також іноземних видобувних компаній, створена для будівництва та експлуатації Каспійського магістрального нафтопроводу протяжністю понад 1,5 тис км.

У нафтопровід надходить нафта переважно з родовищ Західного Казахстану, а також сировина російських виробників. Нафту транспортують до морського термінала компанії в селищі Південна Озеріївка (на захід від Новоросійська), де завантажують на танкери для виправлення на світові ринки.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?