В Україну приїдуть ще більше хакерів з США, які допоможуть протидіяти російським кібератакам. Загалом в Україну направляється 43 фахівці.
Джерело: Reuters
США направила в Україну хакерів для протидії кібератакам РФ
Повідомляється, що США відправляють все більше своїх кіберсил за кордон. Це робиться з метою допомогти іноземним урядам боротися з хакерами.
Гартман додав, що Національна кібернетична місія США направила 43 фахівці в Україну, яка бореться з російськими кібернападами під час війни.
Це групи захисту, які ми надсилаємо, і (вони) полюють на спільних супротивників, знаходять інструменти та можливості, — сказав Хартман.
Генерал-майор армії США Вільям Гартман заявив, що за останні три роки Національна кібернетична місія США провела 47 “оборонних операцій” у 20 країнах.
Команда також поділилась одним із інцидентів, коли іранська хакерська група зламала систему голосування в одному з американських міст. Система використовувалася для звітування про результати виборів 2020 року.
Проте завдяки прийнятим мірам жодного впливу на виборчу інфраструктуру не було.
Хакери РФ намагаються атакувати українські ЗМІ
Російські хакери більше не можуть атакувати українську критичну інфраструктуру, тому намагаються поширювати дезінформацію через ЗМІ. Як це відбувається online.ua розповів Сергій Денисенко — експерт із кібербезпеки Лабораторії комп’ютерної криміналістики.
Сергій Денисенко зазначає, що тут слід розуміти, що таке питання, як процес кібервійни є динамічним.
Він постійно змінюються, тому що кожен день змінюються певні технології, певне програмне забезпечення, і тому виробляються інші механізми стосовно отримання несанкціонованого доступу до того, чи іншого ресурсу.
Експерт розповів, що коли почалося вторгнення, росіяни здійснили низку атак саме на ті об’єкти, які носять дуже важливу роль для організації наших військових.
Проте Україна витримала та змогла захиститися, тим самим запобігши масштабному відключенню електроенергії, водопостачання, і таке інше.
Читайте також:
Українців попереджають про поширення хакерами РФ вірусів через торенти
Чатбот ChatGPT створив серйозні проблеми для компанії Samsung
Чи безпечно використовувати Дію — відповідь експерта з кібербезпеки