8 червня Восьмий апеляційний адміністративний суд заборонив діяльність політичної партії “Опозиційний блок”.
Джерело: громадський рух «ЧЕСНО»
Суд заборонив “Опозиційний блок”
Майно партії та всіх її осередків, згідно з рішенням суду передається державі. Але саме рішення може бути оскаржене у Верховному Суді.
Як передає аналітик ЧЕСНО Ігор Фещенко, засідання суду формально було відкритим, втім журналістів без жодних пояснень до зали судових засідань не допустили. Не відповіли у суді й на письмове клопотання про проведення відеотрансляції засідання.
Через закритість судового процесу причини заборони “Опозиційного блоку” стануть відомими лише після публікації повного тексту судового рішення.
Судовий процес має бути відкритим, особливо у таких резонансних і суспільно важливих справах, як заборона партій. Мене із журналістським посвідченням не пустили, тримали на прохідній, хоча я прийшов за 20 хвилин до початку розгляду справи. А вже за півтори години повідомили, що засідання закінчилося. На щастя, вдалося отримати в суді копію рішення, — повідомляє провідний аналітик Руху ЧЕСНО з партійних фінансів Ігор Фещенко.
Саме засідання тривало десь півтори години.
фото - chesno.org
Рух ЧЕСНО зазначає, що веде реєстр держзрадників і в ньому вже 16 представників “Опозиційного блоку”. Зокрема — екснардеп Євген Балицький, який очолює фейковим губернатором окупантів на Запоріжжі, та Галина Данильченко, самопроголошена в.о. міського голови Мелітополя, яка однією з перших стала на бік ворога.
Читайте також: