У Дії завершилося опитування за склад нацжурі Євробачення-2023
Категорія
Культура
Дата публікації

У Дії завершилося опитування за склад нацжурі Євробачення-2023

У Дії завершилося опитування за склад нацжурі Євробачення-2023
Джерело:  online.ua

Сьогодні, 5 квітня, у додатку Дія завершилося голосування за склад національного журі міжнародного пісенного конкурсу Євробачення 2023.

Джерело: Мінкульт

Українці обрали членів нацжурі Євробачення-2023

У 2023 році українці вперше у своїй історії шляхом онлайн-голосування обирали склад Національного журі.

Проголосувати за свого фаворита українці могли у додатку Дія з 29 березня до 5 квітня.

І останній голос зараховано! Опитування про склад нацжурі Євробачення-2023 в Дії завершено, — ідеться в повідомленні.

В опитуванні взяли участь понад 724 тис українців. Хто увійде до складу журі, які оцінюватимуть виступи представників інших країн, стане відомо вже 13 травня.

Далі за результатами голосування буде сформовано рейтинг кандидатів у журі – п'ятеро кандидатів з найбільшою кількістю оцінок зможуть увійти до його складу. Головою національного журі автоматично стане той кандидат, який отримав найбільшу підтримку учасників опитування.

Кандидати до складу журі

Міністр культури Олександр Ткаченко наголосив, що це дуже важливий вибір, оскільки саме наші члени журі вирішатимуть як розподілити бали між артистами з інших країн учасників у фіналі конкурсу.

Серед кандидатів в опитуванні можна побачити:

  • ROXOLANA

  • Олена Гребенюк

  • Михайло Клименко

  • Амадор Лопес

  • Тоня Матвієнко

  • Олександр Фоззі Сидоренко

  • Олег Собчук

  • Світлана Тарабарова

  • Євген Хмара

  • Олена Шоптенко

Що відомо про Євробачення-2023

Організатори "Євробачення-2023" визначили порядок виступів у обох півфіналах. Списки оприлюднили 22 березня на офіційному сайті конкурсу.

Два півфінали конкурсу пройдуть 9 та 11 травня у Ліверпулі.

У січні країни-учасниці жеребкуванням розподілили до першої або другої половини у двох півфіналах. Продюсери конкурсу вже склали порядок виступів.

Гурт TVORCHI виступлять під номером 19. Українці не співатимуть у півфіналі, оскільки завдяки перемозі у 2022 році автоматично пройшли у фінал.

Порядок проведення Гранд-фіналу буде визначений продюсерами 12 травня, після того, як буде підтверджено результати другого півфіналу та всіх відбіркових турів.

Читайте також: 

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?