Цього року поштова служба Норвегії Pol for Posten знову провела різдвяну кампанію, створивши ролик, що розкриває історію одностатевого кохання між Санта Клаусом та ще одним ключовим персонажем міні-історії.
Джерело: YouTube Posten
Минулого року та ж компанія присвятила презентаційний кліп темній стороні Санти, який оголосив оператору Posten війну, а два роки тому служба зняла презентацію, яка ставить під питання непорочне зачаття Ісуса.
У свіжому ролику Санта потрапив у сіті кохання персонажа на ім’я Гаррі. При цьому творці зуміли витримати розповідь у традиційному стилі – храмовий хор, різдвяна меса, сімейна вечеря та інші усталені атрибути свята. Тонкий церковний спів супроводжує всі три хвилини міні-сценарію, а знаки уваги ключових героїв один до одного здаються ненав'язливими.
“Дорогий Санта! Все, що мені потрібне на Різдво – це ти! – пише Гаррі.
У фіналі Санта і Гаррі цілують один одного, камера від'їжджає все далі від дому, в кадр потрапляє багато інших засніжених будиночків. Ймовірно, сценаристи намагаються дати зрозуміти, що така ж лавсторі може статися в кожному з них.
"50 років норвежці могли любити кого хотіли", - йдеться у фіналі відео.
Нагадаємо, 17 червня 2022 року виповнюється півстоліття відтоді, як у Норвегії скасували закон, який забороняв одностатеві стосунки.
Одностатеві сексуальні відносини є законними в країні з 1972 року. У той же час легальний вік згоди став рівним незалежно від статі та сексуальної орієнтації — 16 років.
Одностатеві шлюби було легалізовано в Норвегії 1 січня 2009 року, після схвалення відповідного законопроєкту парламентом країни. Таким чином, Норвегія стала шостою країною у світі, яка зробила такий крок.
Незабаром після того, як законопроєкт про одностатеві шлюби підтримали у норвезькому парламенті у червні 2008 року, король країни дав щодо нього своє монарше схвалення.
Читайте також:
Дика історія — телеканал M1 відповів на звинувачення MELOVIN
Посольства більше 20 країн озвучили претензії Україні через дискримінацію ЛГБТК +
Представники ЛГБТ + вимагають прийняти законопроєкт проти дискримінації