У Пекіні проходить церемонія завершення Олімпіади — пряма трансляція

У Пекіні 20 лютого офіційно завершуються зимові Олімпійські ігри-2022. Офіційна церемонія закриття пройде на стадіоні Пташине гніздо у 14:00.

Джерело: сайт Олімпійських ігор

Результати зимових Олімпійських ігор в Пекіні

За підсумками Олімпіади Україна у загальному заліку здобула одну срібну медаль, яку виборов лижний гімнаст Олександр Абраменко.

Україна вдруге завершує виступ на зимових Олімпійських іграх з однією медалю, здобутою Олександром Абраменко. На Іграх у 2018 році український фристайліст став олімпійським чемпіоном.

У медальному заліку Україна посідає 25 місце. Такий результат є найгіршим для України за останні 12 років, коли українські спортсмени повернулись з Ванкуверу без жодної медалі.

Перше місце у медальному заліку посідає Норвегія, якій вдалось здобути 16 золотих, 8 срібних та 13 бронзових медалей.

Друге місце займає Німеччина, у заліку якої 12 золотих, 10 срібних та 5 бронзових медалей.

Третім є Китай, який виборов 9 золотих, 4 срібних та 2 бронзових медалі.

1. Україна - 0+1+0

Змагання у рамках Олімпіади також проходили у містах Яньцин та Чжанцзякоу.

Загалом на Іграх було представлено 15 видів спорту, у яких розіграно 109 комплектів нагород.

На Зимовій Олімпіаді 2022 року Україну представили 45 спортсменів, які виступили у 12 дисциплінах.

Норвезька лижниця Тереза Йохауг стала золотою призеркою Олімпіади в останній день змагань

в жіночому мас-старті на 30 км. Краща з українок Марина Анцибор фінішувала в топ-40.

Срібна медаль дісталася американці Джесіці Діггінс, бронзова - Кертту Нісканен з Фінляндії

Найкраща з українок Марина Анцибор фінішувала на 37-му місці, ще одна українська лижниця Вікторія Олех посіла 58-у позицію.

Окрім цього сбірна Фінляндії з хокею здобула перемогу над суперниками з РФ та стала володарями золотих медалей.

Фінальна гра завершилася з рахунком 2:1 на користь фінів, вирішальна шайба була закинута на старті третього періоду. Фіни ідеально відпрацювали кінцівку матчу і не дозволили росіянам організувати фінальний штурм.

Команда Олімпійського комітету Росії була чинним чемпіоном зимових Ігор.