Україна влаштувала феєричний розгром на чемпіонаті світу з хокею

Збірна України з хокею здобула третю перемогу на чемпіонаті світу-2016 з хокею в Дивізіоні IB.
Як повідомляє ONLINE.UA, в третьому турі українці розгромили Естонію з рахунком 7:1.
Рахунок на шостій хвилині відкрив Владислав Гаврик. На 15-й хвилині Роман Благой закинув другу шайбу у ворота естонців.
На початку другого періоду естонці одну шайбу відіграли, скориставшись чисельною перевагою. Відзначився Роберт Рооба.
Наші хокеїсти відповіли двома шайбами ​​на 37-й хвилині. З інтервалом в 31 секунду відзначилися Андрій Міхнов та Євген Тимченко.
П'яту шайбу в ворота естонців закинув Юрій Петранговський на 45-й хвилині.
Ще дві шайби українці закинули в останні 10 хвилин зустрічі. На 51-й хвилині дубль оформив Міхнов, а на 56-й хвилині відзначився Артем Бондарєв.
Попереду Україну чекають вирішальні матчі з Литвою та Великобританією. 22 квітня українці битимуться з литовцями (початок зустрічі - 17:30), а 23 квітня зіграють з британцями (14:00).
Нагадаємо, путівки до Дивізіону IA отримують збірні, які посядуть 1 та 2 місця.
ДИВІТЬСЯ: Воротар "дикунів" забив курйозний автогол у НХЛ: опубліковано відео
Як повідомляв ONLINE.UA, в першому турі  Україна розбомбила Румунію (6:1), а в другому  впевнено переграла Хорватію (4:1).