Українська збірна зі спортивної гімнастики здобула 8 медалей на турнірі у Туреччині

Українська збірна зі спортивної гімнастики здобула 8 медалей на четвертому етапі Кубка світового виклику у Туреччині.

Джерело: Суспільне Спорт

Українці на турнірі у Туреччині здобули вісім медалей

В турецькому Мерсіні завершився четвертий етап Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики.

До заявки збірної України на змагання у Мерсіні увійшли шість гімнастів. Серед них – олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв. Для 29-річного спортсмена ці змагання стали першими на міжнародному рівні після скорочення дискваліфікації, запровадженої у 2020 році.

Окрім Верняєва до складу збірної України увійшли Назар Чепурний, Микита Мельников, Ігор Радівілов, Ілона Крупа та Анна Лащевська. Усі спортивні гімнасти претендували на нагороди у шести дисциплінах у чоловічих змаганнях та у чотирьох – жіночих.

Впродовж змагань з 1 по 3 вересня українські гімнасти здобули вісім нагород. Одразу дві золоті медалі збірній приніс виступ Анни Лащевської, яка стала першою на різновисоких брусах та колоді. По одному "золоту" здобули Олег Верняєв та Назар Чепурний – на паралельних брусах та в опорному стрибку відповідно.

Україна виграла медальний залік турніру

Українська збірна здобула 8 медалей усіх ґатунків:

• "золото": Анна Лащевська (різновисокі бруси, колода), Олег Верняєв (паралельні бруси), Назар Чепурний (опорний стрибок)

• "срібло": Олег Верняєв (коні-махи), Назар Чепурний (паралельні бруси)

• "бронза": Ігор Радівілов (опорний стрибок, кільця)

У рейтингу українці обійшли навіть господарів турніру – турецькі гімнасти вибороли на домашньому етапі Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики три "золота".

Сезон Кубка світового виклику продовжиться в угорському місті Сомбатхей. Цей етап пройде 8-10 вересня.