В Blue Origin розповіли про причини скасування польоту корабля New Shepard
Категорія
Технології
Дата публікації

В Blue Origin розповіли про причини скасування польоту корабля New Shepard

В Blue Origin розповіли про причини скасування польоту корабля New Shepard
Джерело:  online.ua

Аерокосмічна компанія Blue Origin, яка належить мільярдеру Джеффу Безосу, офіційно заявила про перенесення другого пілотованого суборбітального польоту на кораблі New Shepard, який повинен був відбутися 12 жовтня. Згідно з останніми даними, нова спроба здійснити пуск корабля з екіпажем на борту відбудеться 13 жовтня.

Джерело: Твіттер-сторінка Blue Origin

Blue Origin перенесла другий туристичний політ корабля New Shepard

За словами керівництва Blue Origin, туристичний політ New Shepard вони були вимушені скасувати через несприятливий прогноз погоди.

"У зв'язку з прогнозованими вітрами на заході Техасу ми переносимо запуск місії NS18 на середу, 13 жовтня", - сказано в заяві компанії.

 Тож запуск корабля New Shepard наразі запланований на 13:30 за місцевим часом (16:30 за київським часом) 13 жовтня.

Окрім того, наголошується, що членами екіпажу суборбітального корабля стануть:

  • віцепрезидент з операцій New Shepard в Blue Origin Одрі Пауерс;

  • колишній інженер NASA і співзасновник компанії Planet Labs Кріс Бошуайзен;

  • співзасновник компанії Medidata Глен де Врі,

  •  90-річний канадський актор Вільям Шетнер, який зіграв капітана Кірка у фільмах та серіалі "Зоряний шлях".

Згідно з останніми даними, політ буде тривати майже 11 хвилин, протягом яких капсула з екіпажем повинна піднятися на висоту понад 100 кілометрів над поверхнею Землі. Також відомо, що в невагомості космічні туристи будуть знаходитися близько трьох хвилин, після чого повернуться на поверхню Землі.

Як уже згадувалося раніше, перший туристичний політ корабля компанії Blue Origin відбувся 20 липня. Тоді членами екіпажу були: Джефф Безос і його брат Марк Безос, 82-річна льотчиця Уоллі Фанк і 18-річний студент Олівер Дейм.

Під час польоту капсула з екіпажем піднялася на висоту близько 107 кілометрів, а потім успішно повернулася в атмосферу Землі і здійснила м'яку посадку завдяки парашутній системі.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?