В роботі системи "Приват24" стався масовий збій
Категорія
Події
Дата публікації

В роботі системи "Приват24" стався масовий збій

В роботі системи "Приват24" стався масовий збій
Джерело:  online.ua

Більшість клієнтів "Приват24", які намагались сьогодні увійти в систему, стикалися з тим, що система занадто довго обробляє введений пароль, після чого просто зависає. Згодом у банку заявили, що технічний збій ліквідували. 

Джерело: Facebook прес-секретаря Приватбанку Олег Серги

Через масовий збій користувачі не могли увійти в мобільну версію, оскільки вона запитує зміну пароля. Схожі проблеми фіксують і при спробі увійти в систему з ноутбука. У одних користувачів система підвисає, в інших - видає повідомлення про проведення технічних робіт.

У прес-службі банку повідомили, що це регламентні роботи, а не збій в роботі системи.
Нагадаємо, в ніч на 4 вересня 2021 року "ПриватБанк" на п'ять годин припиняв транзакції, роботу банкоматів, терміналів та додатків.

Націоналізація ПриватБанку

Фінансова установа, підконтрольна колись олігарху Ігорю Коломойському, була куплена державою у грудні 2016 року. Пізніше було ухвалено законопроєкт, який забороняв повертати придбані державою подібні установи, що стало неможливим його повернення олігарху через суд.

Заснований 1992 року, ПриватБанк був одним із перших комерційних банків в Україні. Станом на 2016 рік, у банку відкрили рахунки понад 22 мільйони клієнтів, банк обслуговує приблизно 60 % транзакцій та половину платіжних карток, випущених в Україні, в банку сконцентровано 40 % депозитів всієї банківської системи. До націоналізації банку державою, ним володіли олігарх Ігор Коломойський та Генадій Боголюбов, які контролювали 92 % акцій.

Оскарження договору купівлі-продажу “ПриватБанку”

На початку червня у Національному банку України оголосили остаточний судовий вердикт щодо позову, який стосувався оскарження договору купівлі-продажу “ПриватБанку”, внаслідок якої фінансова установа на 100% перейшла до державної власності. За офіційними даними, Господарський суд Києва у середу, 2 червня, закрив провадження відповідно позову Олександра Дубілета.

“Національний банк вітає законне та обґрунтоване рішення суду. Таке рішення суду ухвалене у зв’язку із застосування закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізмів регулювання банківської діяльності" №590-ІХ”, — цитує пресслужба заяву начальника управління претензійно-позовної роботи Юридичного департаменту НБУ Віктора Григорчука.

Він уточнив, що згідно з законом, єдиним способом захисту прав осіб, які виступають чи виступали як учасники банку, стало відшкодування завданої шкоди виключно у грошовій формі.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?