В Росії спалахнула масштабна пожежа на нафтогазовому родовищі в Іркутській області
Категорія
Події
Дата публікації

В Росії спалахнула масштабна пожежа на нафтогазовому родовищі в Іркутській області

В Росії спалахнула масштабна пожежа на нафтогазовому родовищі в Іркутській області
Джерело:  online.ua

В Іркутській області в Росії сталась чергова пожежа на нафтогазовому родовищі. На цей раз вогонь спалахнув на Марковському нафтогазоконденсатному родовищі. 

Джерело: РосЗМІ

В РФ сталась чергова пожежа на родовищі газу та нафти 

Повідомляється, що пожежу на площі тисячі квадратних метрів локалізували швидко, загиблих немає, а поранених п'ятеро.

Пропагандистські ЗМІ повідомляють, що "сталася пожежа на технологічній установці", у соцмережах пишуть, що чули вибух.

Поки що причини не повідомили.

Між тим, щоб запобігти дефіциту газу серед країн ЄС через скорочення транзиту з РФ Єврокомісія встановила мінімальні цілі для запасів. До 1 лютого резервуари повинні бути заповнені щонайменше на 45%, щоб уникнути виснаження до кінця опалювального сезону. Якщо зима буде м'якою, мета полягає в тому, щоб залишити рівень зберігання на 55% до того часу.

Імпорт ЗПГ до Європи знаходиться на рекордному рівні, а в Німеччині відкриваються нові плавучі термінали для прийому палива. Закупівлі за підтримки уряду допомогли Європі залучити вантажі з Китаю, але холодна погода в Азії та потенційно сильне економічне відновлення після того, як Пекін послабив обмеження щодо Covid, можуть ускладнити це завдання.

Китайський імпорт газу, ймовірно, буде на 7% вище у 2023 році, ніж в цьогоріч, згідно з даними Інституту економіки енергетики Китайської національної морської нафтової корпорації.

Для таких країн, як Німеччина, які покладаються на доступну енергію для виробництва продукції від автомобілів до хімікатів, високі витрати означають втрату конкурентоспроможності на користь США і Китаю. Це чинить тиск на адміністрацію канцлера Олафа Шольца з метою збереження підтримки економіки.

Проблема полягає в тому, щоб знайти баланс між тим, щоб забезпечити роботу заводів і опалення будинків у найближчій перспективі, не знищуючи при цьому стимули для інвестицій у відновлювану енергетику, яка широко розглядається як найбільш стійкий спосіб виходу з енергетичної кризи.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?