Українська влада пішла на зустріч пенсіонерам та жителям окупованого Донбасу, які в зв'язку з карантином не можуть виїхати на підконтрольну Україні територію і замінити банківські картки, у яких закінчився термін дії. Ощадбанк продовжив термін дії таких карток до 1 січня 2021 року, а це означає, що внутрішньо переміщені особи, що обслуговуються за тарифним пакетом "Мій рахунок", зможуть отримувати гроші за старими картками. Як і де можна отримати пенсію за картками з вичерпаним терміном дії, повідомляє ONLINE.UA з посиланням на пресслужбу МінТОТ.
"Завдяки консолідованій роботі і розумінню" Ощадбанку "необхідності захисту прав наших громадян з ТОТ, ми змогли знайти спільне рішення і продовжити дію карток, щоб люди не стали заручниками ситуації через карантин і тимчасові обмеження, які викликав COVID-19", - йдеться в повідомленні відомства.
В Ощадбанку при цьому нагадали, що перевипуск карт і доставка їх у відділення триває за графіком. Але клієнти-переселенці можуть користуватися старими картками ще два місяці, якщо не мають можливості забрати свою нову карту в відділенні.
У МінТОТ також нагадали, що з метою розширення території банківського обслуговування населення та забезпечення державою своєчасного виконання соціальних виплат і допомог у лінії розмежування в Донецькій і Луганській областях, Ощадбанк створив мобільні підрозділи, щоб максимально охопити банківськими послугами внутрішньо переміщених осіб і місцеве населення у лінії розмежування , в тому числі поблизу КПВВ.
Важливо відзначити, що пенсіонери ОРДЛО продовжують отримувати пенсії в штатному режимі. Відомо, що в ОРДЛО майже 300 тисяч пенсіонерів чекають відкриття КПВВ для отримання пенсій. Але влада України закликає людей не хвилюватися, так як після завершення карантину у них буде до 90 днів, щоб отримати гроші, які накопичуються на картках "Ощадбанку".
Раніше ONLINE.UA повідомляв, що українська влада готується до 10 листопада одночасно відкрити два нових КПВВ на Донбасі- в Щастя і Золотому Луганської області. На даний момент там ще тривають будівельні роботи, асфальтуються майданчики, створюється сучасний хаб, який забезпечить сервісну зону. Важливо відзначити, що до сьогоднішнього дня в Луганській області працював тільки один пункт пропуску в Станиці Луганській, та й його тимчасово закрили до кінця жовтня через ситуацію з коронавірусом.