"Вагнерівці" повертаються воювати в Україну — розвідка Британії
Категорія
Україна
Дата публікації

"Вагнерівці" повертаються воювати в Україну — розвідка Британії

"Вагнерівці" повертаються воювати в Україну — розвідка Британії
Джерело:  online.ua

Розвідка Великої Британії підтверджує інформацію про те, що бойовики так званої групи Вагнера почали передислоковуватись в Україну.

Джерело: огляд британського Міноборони за 29 вересня

Вагнерівці повертаються воювати в Україну

Повідомляється, що бойовики повертаються в Україну як по одному, так і у складі невеликих груп, які воюють проти України на боці різних проросійських підрозділів.

Точний статус передислокованого особового складу незрозумілий, але цілком ймовірно, що окремі особи перейшли до частин офіційних сил Міністерства оборони Росії та інших ПВК, - говориться у повідомленні.

Аналітики повідомили, що "вагнерівці" концентруються в районі Бахмута Донецької області і припустили, що у цьому секторі їхній досвід стане в нагоді російським окупантам, оскільки багато з них знайомі з нинішньою лінією фронту і місцевою українською тактикою.

Британія визнала вагнерівців терористами

Велика Британія офіційно визнала групу Вагнера (ПВК "Вагнер") терористичною організацією.

Заяву про це розмістила пресслужба уряду Сполученого Королівства.

Сьогодні, 15 вересня, російська найманська організація, група Вагнера, була визначена як терористична організація. Рішення набуває чинності негайно та робить належність до групи Вагнера чи її активну підтримку у Британії кримінальним правопорушенням, із потенційними санкціями до 14 років позбавлення волі на додачу до чи замість штрафу, – йдеться у заяві.

Окрім ПВК "Вагнер", у британському списку терористичних організацій ще 78 угруповань.

Про плани оголосити групу Вагнера терористичною організацією МВС Британії повідомляло ще на початку вересня.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?