Вчені висунули нову версію походження життя на Землі
Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Вчені висунули нову версію походження життя на Землі

Вчені висунули нову версію походження життя на Землі
Джерело:  online.ua

Науковці з Університету Кюсю в Японії та Центру космічних польотів ім. Годдарда NASA провели нове масштабне дослідження та дійшли висновку, що головні інгредієнти, які були потрібні для зародження життя на Землі, могли бути доставлені на планету з космосу. Про це вони заявили, вивчивши зразки з астероїда Рюґу.

Джерело: Space.com

Що дізналися вчені після дослідження зразків астероїда Рюґу

За словами авторів дослідження, в астероїді вони виявили багато пребіотичних органічних речовин, зокрема й декілька видів амінокислот, що є необхідними для побудови білків, регулювання хімічних реакцій і формування структур, таких як волосся і м'язи.

Зразки з астероїда Рюґу (Фото - JAXA)

Окрім того, наголошується, що загадані молекули також можуть бути створені різними неживими процесами, такими як хімічні реакції, які можуть відбуватися в астероїдах.

Також зразок з Рюґу містить органічні молекули пребіотиків, які утворюються в присутності рідкої води, ще одного життєво важливого для життя інгредієнта, такого як аліфатичні аміни, карбонові кислоти, поліциклічні ароматичні вуглеводні та азотовмісні гетероциклічні сполуки, - пише видання.

У чому полягає цінність цього дослідження

Іноземні вчені звертають увагу на те, що результати їхнього аналізу вказують на те, що основні інгредієнти, необхідні для зародження життя на Землі, могли бути доставлені на планету в її зародковому стані з космосу.

Попри те, що вченим не вдалося знайти окремі органічні сполуки у зразку Рюґу, дослідники припускають, що вони можуть бути присутніми, але їхня кількість була нижчою за межу виявлення, враховуючи малу масу проаналізованого зразка.

Науковці також підтвердили, що планують порівняти зразок Рюґу зі зразками з інших астероїдів.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?