ВООЗ знайшла новий спосіб розкрити таємницю походження коронавірусу
Категорія
Світ
Дата публікації

ВООЗ знайшла новий спосіб розкрити таємницю походження коронавірусу

ВООЗ знайшла новий спосіб розкрити таємницю походження коронавірусу
Джерело:  online.ua

Всесвітня організація охорони здоров'я знову візьметься за дослідження вірусу SARS-CoV-2, що спровокував світову пандемію. Команда складатиметься з 20 вчених, дослідження проводитимуть в Китаї та декількох інших країнах. Серед дослідників будуть фахівці з лабораторної безпеки, біозахисту та генетики, а також експерти з хвороб тварин.

Джерело: The Wall Street Journal.

Під час місії експерти займуться розслідуванням причин пандемії коронавірусу, яка наразі поширена світом і мутує, в тому числі вивчать, чи можливо штучне походження коронавірусу.

Наразі серед ймовірних версій походження вірусу називають передачу коронавірусу людині від летючих мишей через тварина-посередника. У ВООЗ переконані, що якщо вірус і міг стати витоком з лабораторії, то ця можливість «вкрай малоймовірна».

Організація зробила заяву про початок нових досліджень після того, як з Ухані, що став точною першої фіксації симптомів хвороби, повернулася перша група дослідників.

Команда, як очікується, має сприяти ВООЗ відшукати показники, необхідні для відвертання можливості поширення інфекції у майбутньому.

Крім того, вчені мають намір встановити зв’язок між поведінкою людини і новими хворобами, що з’являються.

Президент КНР Сі Цзіньпін, під час свого виступу на 76-й сесії Генасамблеї ООН, запевнив, що Китай буде дотримуватися науково-обґрунтованого дослідження походження COVID-19 і брати в ньому активну участь, категорично виступаючи проти будь-яких політичних маніпуляцій.

Офіційні особи США, в тому числі держсекретар Ентоні Блінкен, наполягали на даному розслідуванні. У КНР зажадали, щоб організація при дослідженні походження вірусу зосередилася на інших країнах, таких як Італія і США.

Очікується, що учасники нової групи будуть обрані до кінця цього тижня. Однак поки невідомо, чи отримає команда дозвіл на роботу в Китаї. У заяві міністерства закордонних справ країни йдеться, що Пекін «всебічно співпрацював» з командою, яка проводила перше дослідження.

Нагадаємо, нещодавно у компанії Pfizer оголосили про результати дослідження реакції на вакцину дітей віком від 5 до 11 років. Реакція організму учасників останнього дослідження подібна до тієї, яку раніше фіксували у людей у віці від 16 до 25 років. Мова, насамперед про втому, головний біль, лихоманку, нудоту.

Читайте також:

  • У МОЗ оголосили про отримання інноваційної техніки для виявлення нових штамів COVID-19.

  • У ВООЗ уточнили причини невизнання російської вакцини Спутнік V.

  • Дослідники назвали нову небезпеку коронавірусу для дітей.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?