Юсов оцінив справжній вплив російських шпигунів у країнах Європи
Категорія
Політика
Дата публікації

Юсов оцінив справжній вплив російських шпигунів у країнах Європи

Юсов оцінив справжній вплив російських шпигунів у країнах Європи
Джерело:  online.ua

За словами представника ГУР Андрія Юсова, повномасштабне вторгнення Росії до України стало «вистрілом в ногу» для російської агентури та спецслужб у Європі. Наразі їхній вплив значно нижчий через висилання дипломатів та санкції проти російських медіа й організацій.

Джерело: представник ГУР Андрій Юсов в ефірі FREEДОМ

Вплив російських спецслужб в Європі значно послабився

У цілому можемо зробити висновок, що повномасштабне вторгнення Росії до України стало «вистрілом в ногу» для російської агентури та спецслужб через те, що призвело до зменшення їхнього впливу на західний світ та Європейського Союзу.

Юсов зазначив, що кількість висланих так званих дипломатів, які безумовно не є дипломатами, кількість зачинених російських медіа, фігур та організацій які потрапили під санкції послабила агентруні можливості російських спецслужб.

Проте розслаблятися не варто, оскільки РФ має величезну кількість сплячих агентів. Час від часу ми бачимо, як вони висловлюються проти підтримки України, надання оборонної зброї, економічної допомоги. У цьому чітко фіксується робота російської агентури, яка наразі має менший вплив ніж до 24 лютого 2022 року.

Представник ГУР нагадав, що до нещодавнього часу цілі уряди і впливові політичні організації працювали над схиленням України до миру, до постійних поступок, також і територіальних.

Сьогодні цього немає. Сьогодні демократичний вільний світ об’єднаний навколо підтримки України та збереження власної безпеки. Позбавлення Європи від російської агентури – це допомога не Україні, а допомога країнам ЄС та НАТО. Ця робота ефективно ведеться в тому числі за допомогою українських спецслужб.

Юсов також прокоментував нещодавне викриття підготовки державного перевороту в Німеччині. За його словами, про факти впливу росії ми ще почуємо.

Крім Німеччини є й інші приклади. У Молдові й до сьогодні російські агенти намагаються дестабілізувати ситуацію через проросійські сили і органзіції. Шляхом прямого фінансування акцій протесту.

Щодо «Россотрудничества» та інших псевдоорганізацій, які мали би займатися економікою, культурою та бізнесом, Юсов зазначив, що це агенти впливу та агентура російських спецслужб.

Читайте також:

Категорія
Політика
Дата публікації

Зустріч Зеленського і Трампа. Чого зміг добитися президент України

Зеленський
Джерело:  The Economist

Українському лідеру Володимиру Зеленському вистачило лише 15 хвилин переговорів з американським колегою Дональдом Трампом, щоб змінити ставлення останнього до Росії та диктатора Володимира Путіна.

Головні тези:

  • Зустріч Зеленського і Трампа стала доленосною для завершення війни РФ проти України.
  • Президент США почав поважати українського лідера.

Україна відчуває "обережний оптимізм" щодо мирної угоди

За перші 100 днів, після повернення у Білий дім, Трамп так і не зміг примирити вимогу України про гарантії безпеки з бажанням Росії домогтися публічної капітуляції.

Попри це, нещодавно команда Володимира Зеленського відчула “новий імпульс" у цьому процесі та наразі налаштована оптимістично.

Вся річ у тім, що Трамп врешті-решт усвідомив, з ким має справу в особі російського диктатора Володимира Путіна.

Окрім того, офіційний Київ все частіше схиляється до думки, що президент США почав поважати Зеленського, адже той не зламався під час найскладніших ситуацій.

Український лідер за відведені 15 хвилин, під час зустрічі в Римі, передав Трампу просте послання: Україна готова до безумовного припинення вогню, Росія — ні, і тільки Трамп здатний принести мир.

Як відомо, саме після цієї бесіди Трамп припустив, що Путін "морочить його голову" і не хоче завершувати війну.

Це була найжорсткіша заява очільника Білого дому щодо російського диктатора.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?