З Маямі у перший рейс вирушив найбільший у світі круїзний лайнер — відео
Категорія
Світ
Дата публікації

З Маямі у перший рейс вирушив найбільший у світі круїзний лайнер — відео

Лайнер
Джерело:  Associated Press

З американського штату Флорида з порту в Маямі вирушив у перший рейс найбільший у світі круїзний лайнер Icon of the Seas. 

Що відомо про найбільший у світі круїзний лайнер

За словами екологів, протягом 7-денної подорожі судно спродукує шалену кількість викидів парникових газів.

Довжина лайнера Icon of the Seas від носа до корми — 365 метрів, яку можна порівняти із 4 міськими кварталами.  

Найближчі 7 днів лайнер відвідає прибережні частини островів у тропіках. Зазначається, що на лайнері може вміститися до 7 600 пасажирів  та близько 2 350 членів екіпажу. 

Судно містить 20 палуб, які розділені на 8 "районів". На них розташовано понад 40 ресторанів, барів та лаундж-зон, а також: 

  • 7 басейнів; 

  • 6 водних гірок; 

  • ковзанка; 

  • театр. 

Це кульмінація більш ніж 50 років мрій та інновацій. Це ідеальний сімейний відпочинок для кількох поколінь, — сказав президент і головний виконавчий директор Royal Caribbean Group, Джейсон Ліберті.

Водночас директор морської програми Міжнародної ради з чистого транспорту Браян Комер зазначив, що використання подібного лайнера — це "крок у неправильному напрямку".

За його словами, круїзні лайнери, які використовують зріджений природний газ, часто викидають його безпосередньо в атмосферу. 

Викиди містять метан, що посилює парниковий ефект набагато сильніше за вуглекислий газ. 

За нашими оцінками, використання зрідженого природного газу як суднового палива продукує на 120% більше викидів парникових газів, ніж судновий газойль, — повідомив Браян Комер.

За словами представник компанії, яка займалася розробкою лайнера, Icon of the Seas спроєктований так, щоб працювати на 24% ефективніше, ніж передбачає міжнародний стандарт нових суден. 

"Титанік" продовжує гинути на дні

Корпус загиблого "Титаніка" руйнується з великою швидкістю через мікроби на дні океану.

Вчені вперше за останні 14 років здійснили візит на океанське дно, щоб привітатися із затонулим у 1912 році судном. За словами дослідника Паркса Стівенсона, "Титанік" вирішив повернутися "до природи".

Фахівець з найвідомішої у світі морської катастрофи пояснив, що за останні роки стан судна зазнав великих змін. Наразі він буквально розвалюється, втративши вже ванну капітанської каюти.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?