Збиті льотчики росії. Прем’єра фільму ГУР про спротив окупантам у небі
Категорія
Україна
Дата публікації

Збиті льотчики росії. Прем’єра фільму ГУР про спротив окупантам у небі

Збиті льотчики росії. Прем’єра фільму ГУР про спротив окупантам у небі
Джерело:  online.ua

3 вересня о 22:15 в етері національного телемарафону "Єдині новини" відбудеться всеукраїнська прем'єра документальної стрічки ГУР "Збиті льотчики росії" із циклу "Воєнна розвідка України". Вона ознайомить глядачів з найвизначнішими епізодами протистояння Сил безпеки та оборони України повітряній навалі росіян під час повномасштабного вторгнення рф.

Джерело: ГУР

Чому важливо подивитися фільм ГУР "Збиті льотчики росії"

У новій документальній стрічці від Головного управління розвідки України ви зможете побачити:

  • приголомшливі кадри знищення літаків, вертольотів, ракет та дронів росії;

  • унікальні свідчення українських розвідників, пілотів та зенітників

  • показові історії полонених російських льотчиків.

Ба більше, у стрічці вперше розкрито деталі чи не найуспішнішої за всю історію України спецоперації ГУР МО України під кодовою назвою "Синиця".

Йдеться про те, що завдяки ретельно спланованованій та чіткій роботі наших воєнних розвідників російський пілот перегнав на українську територію вертоліт МІ-8АМТШ вкс рф, завантажений компонентами до бойових літаків.

Змогли знайти правильний підхід до пілота, вивезти непомітно всю [його] родину, і, зрештою, створити такі умови, щоб він зміг перегнати це повітряне судно з екіпажем, який не знав, що відбувається. Коли вони зрозуміли, де сіли, то спробували втекти. На жаль, вони були знищені. Хотілося б [узяти] живими, але маємо що маємо, ― коментує роботу своєї команди очільник ГУР Кирило Буданов.

Що важливо розуміти, операція нашої розвідки дуже схожа на операцію "Діамант", яку провів у 1966 році ізраїльський Моссад, переконавши іракського пілота викрасти на той час найсучасніший радянський МІГ-21.

Цю унікальну історію правильного російського льотчика, поміж кількох набагато більш трагічніших історій неправильних російських пілотів, покажемо у неділю, 3 вересня, ― анонсував автор циклу «Воєнна розвідка України» Артем Шевченко.

Варто також зазначити, що у День Воєнної розвідки, 7 вересня, документальний фільм «Збиті льотчики росії» також буде опублікований на YouTube-каналі ГУР МО України.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?