Жіноча збірна з волейболу здобула першу перемогу у відборі на Олімпіаду-2024

Жіноча збірна України з волейболу здобула свою першу перемогу у кваліфікації Олімпійських ігор-2024. За підсумками чотирьох сетів "синьо-жовті" здолали Чехію.

Джерело: en.volleyballworld.com

Як минув матч Чехія - Україна

Перший сет склався для "синьо-жовтих" невдало. Чеські волейболістки відразу ж захопили ініціативу та методично збільшували власну перевагу. Як наслідок, на фініші партії вони "привезли" українкам аж 13 пунктів.

Непогано збірна Чехії розпочала і другий сет. Утім, підопічні Івана Петкова швидко вирівняли становище, а згодом стабільно випереджали суперниць на 2-4 пункти. Більш-менше спокійна кінцівка партії дозволила українській команді зрівняти рахунок у зустрічі.

Далі збірна України заграла ще впевненіше. Повний контроль над ситуацією у третьому сеті вилився в 7-очковий гандикап на його фініші. У четвертій же партії "синьо-жовті" взагалі відірвалися від чешок на десяток пунктів. Так українки завоювали перші очки в кваліфікації.

Дебютна перемога дозволила Україні відштовхнутися від дна групи A. Тепер дівчата Петкова йдуть сьомими серед восьми команд, але давно втратили шанси завоювати путівку на Олімпійські ігри.

У фінальному турі "синьо-жовті" зустрінуться з безумовним аутсайдером групи – збірною Мексики (24 вересня).

Україна обіграла Португалію на Євро з волейболу та вийшла у чвертьфінал

Збірна України з волейболу пройшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи. У матчі 1/8 фіналу українці обіграли Португалію у 3-сетовому матчі.

У плей-оф першим суперником України стала Португалія – команда, що фінішувала другою у групі D. І цей поєдинок закінчився переконливою перемогою України.

Після рівного старту українці вийшли вперед, здобувши у першій партії перевагу в 5 очок. І втримали її до кінця сету.

Другий сет Португалія розпочала з рахунку 3:1. Але спершу Україна вирівняла гру, а згодом довела справу до перемоги з різницею у шість очок.

Зрештою, Україні вдалося уникнути переведення гри до третього сету. І хоча португальці вели боротьбу до останнього, українці перемогли 25:22.