ЗСУ поступово витісняють росіян. Командир роти ЗСУ Федоренко оцінив ситуацію на передовій
Категорія
Україна
Дата публікації

ЗСУ поступово витісняють росіян. Командир роти ЗСУ Федоренко оцінив ситуацію на передовій

ЗСУ поступово витісняють росіян. Командир роти ЗСУ Федоренко оцінив ситуацію на передовій
Джерело:  online.ua

Командир роти ЗСУ Юрій Федоренко розповів про успіхи ЗСУ на фронті. Він заявив, що ЗСУ вдається не тільки вдало тримати оборону, але й витісняти російські окупаційні війська з захоплених ними позицій.

Джерело: ютуб-канал online.ua

Успіхи ЗСУ на передовій

Командир ударних БПЛА 92-ї ОМБр в етері online.ua заявив, що ударно-штурмові дії росіян на таких напрямках, як Сватове-Кремінна йдуть цілодобово.

Але попри те, що ворог застосовує різні тактики бою, як під прикриттям броньованої техніки, так і виключно живою силою, за підтримки авіації і артилерії, успіхів при цьому досягти не вдається.

Він також наголосив, що на на деяких ділянках ЗСУ навіть вдається вибивати противника з займаних ним позицій.

Це говорить про те, що зараз іде не тільки оборона територій, що знаходяться “позаду ЗСУ”, а й ударно-штурмові дії з нашого боку.

Він заявив, що підрозділ 92-ї ОМБр зміг досягти деяких успіхів, відтіснивши росіян більше ніж на 2 км від основних шляхів сполучень.

Не просто утримали, а ще й змогли відтіснити на ту відстань, щоб наш транспорт міг доставляти як живу силу, так і необхідні боєприпаси для оборони міста Бахмут, – підкреслив він.

На Бахмутському напрямку йдуть надважкі бої

Федоренко також зазначив, що у зв'язку з кволою реакцією міжнародних партнерів, які довгий час “визначалися” щодо своєї позиції про передачу техніки, противник перевів війну в близькі траншейні вуличні бої.

На його думку, якщо б на той час було більше технічно-вогневих засобів, така ситуація не була б допущена.

Зараз, за словами Федоренка, йдуть тривалі бої.

Місто тримається, тому я щиро розраховую, що коли будуть завершені певні приготування до комплектації ЗСУ технічно-вогневими засобами та особового складу – вдасться відкинути противника на значну відстань від самого міста, – сказав він.

Федоренко додав, ТРО, СБУ, прикордонники та сектор безпеки і оборони в цілому зараз роблять титанічну роботу для того, щоб місто Бахмут встояло.

Противник втрачає надзвичайну кількість особового складу та техніку для проведення ударно-штурмових дій.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?