Компанія Apple оголосила, що 12 вересня проведе пресзахід у своїй штаб-квартирі в Купертіно (штат Каліфорнія, США) де, як очікується, презентує нові iPhone.
Джерело: CNBC
Apple оголосила дату осінньої презентації iPhone 15
Apple почала надсилати журналістам запрошення на презентацію нових пристроїв 12 вересня 2023 року. Подія буде транслюватися на сайті Apple з 20:00 за київським часом.
Очікується, що нові моделі iPhone, які, ймовірно, будуть називатися iPhone 15, використовуватимуть зарядний порт USB-C після того, як у жовтні ЄС ухвалив історичний закон, що вимагає від усіх мобільних телефонів, планшетів і камер, які продаються в ЄС, використовувати USB-C для дротової зарядки, з кінцевим терміном введення в дію 28 грудня 2024 року, - пише видання.
Компанія також може анонсувати нові моделі Apple Watch на цьому заході, включаючи оновлену версію висококласного Apple Watch Ultra.
На вересневому заході Apple також зазвичай випускає нову версію iOS для iPhone. Цього року програмне забезпечення iOS 17, зокрема, передбачає більш візуальний ідентифікатор абонента та кращу автокорекцію.
Аналітик пояснив, чому можуть зникнути iPhone
Мін-Чі Куо більше вирішив не проховувати, що у нього є дані, які нібито підтверджують плани керівництва компанії поступово перейти на більш просунуті пристрої – гарнітури доповненої реальності у вигляді окулярів. Він також додав, що незабаром відбудеться випуск гаджета нового типу — цілком можливо, це станеться уже в 2022 році.
На переконання Мін-Чі Куо, нові AR-гаджети Apple будуть мати шалену популярність — згідно з його прогнозами, за 10 років у різних куточках світу буде відвантажено не менше мільярда пристроїв доповненої реальності. За його словами, головним постачальником компонентів для новинок стане тайванська Unimicron Technology Corporation.
Інсайдер також прогнозує, що заміна iPhone на AR-гарнітуру буде поступовою, однак вже перше покоління пристроїв зможе працювати без смартфона. Він звернув увагу на те, що позиціювання AR-гарнітури як аксесуара для інших гаджетів буде заважати розвитку продукту, тому перехід на незалежне використання все одно не оминути.
"Те, що гарнітура AR працює незалежно, означає, що вона матиме власну екосистему і забезпечить найповніший і гнучкий користувальницький інтерфейс", — наголосив Мін-Чі Куо.
Що важливо розуміти, доповнена реальність — це результат накладання віртуальних елементів на зображення реального світу. До прикладу, камера смартфона чи окулярів дивиться на те, що оточує користувача, а спеціальний алгоритм додає до цього відеопотоку віртуальні об’єкти. Як варіант, стрілки, що вказують маршрут, чи інформаційні мітки біля яких-небудь місць.
Читайте також:
Науковці пояснили, як мозок людини може "пророкувати" майбутнє
Науковці нарешті озвучили простий і дуже ефективний спосіб допомогти дітям добре висипатися.
В Індії 2-річна дівчинка врятувала життя своєї матері — вражаюча історія.