Армія РФ вдарила по бійцях ЗСУ під час урочистого заходу — десятки загиблих
Категорія
Україна
Дата публікації

Армія РФ вдарила по бійцях ЗСУ під час урочистого заходу — десятки загиблих

ЗСУ

За попередніми даними, понад 20 українських воїнів загинули в прифронтовому селі Запоріжжя в результаті удару російських загарбників.

Росія вдарила по військових ЗСУ, яких зібрали на нагородження

Російська армія завдала удару по українських воїнах в прифронтовому селі Запоріжжя, яких, ймовірно, зібрали в одному місці, щоб нагородити на честь Дня артилерії, попередньо може йтися про понад 20 загиблих, - йдеться в повідомленні.

Українські журналісти звернули увагу на відео, яке нещодавно було опубліковано у соцмережах - його опублікував один з українських воїнів.

За його словами, у бригаді, яка стоїть у Запорізькій області, сталася надзвичайна подія.

Боєць ЗСУ повідомив, що один з офіцерів вирішив провести урочисте нагородження бригади у прифронтовому селі.

Він також додав, що загинуло "дуже багато" захисників та цивільного населення.

Інсайдери у МВС уже підтвердили цю інформацію журналістам.

03.11.2023 року близько 10:00-11:00 години під час вручення нагород бійцям ЗСУ на території прифронтової зони Запорізької області внаслідок влучання ракети в місце, де власне відбувалось нагородження, загинуло попередньо понад 20 військових, в тому числі колишній керівник Хмельницького обласного РТЦК Возний Володимир Миколайович, нещодавно переведений на службу в РТЦК Запорізької області, - повідомляють журналісти.

Офіційна влада також підтверджує цю інформацію

ЗМІ також звернули увагу на те, що цю інформацію непрямо повідомляє й очільник Закарпатської області Віктор Микита, попри те, що 128 бригада поки нічого не коментує.

Прошу всіх краян, громади, підприємців у закладах громадського харчування утриматися в наступні декілька днів від будь-яких розважальних заходів, концертів тощо...Після офіційної інформації та з дозволу 128-ї ОГШБр буде розпорядження про вшанування полеглих воїнів, - написав Віктор Микита.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?