Атака на журналістів в Одесі: поліція дізналася особу стрільця
Категорія
Україна
Дата публікації

Атака на журналістів в Одесі: поліція дізналася особу стрільця

Атака на журналістів в Одесі: поліція дізналася особу стрільця
Джерело:  Укрінформ

Власником автомобіля і помпової рушниці, з якої  3 травня відкрили вогонь по журналістах "7 каналу" в Одесі, є 25-річний житель Білгорода-Дністровського Євген Савченко.


Про це заявив заступник керівника відділу комунікацій Одеського облУВС Віктор Вдовін, повідомляє ONLINE.UA з посиланням на  Укрінформ.


Також Вдовін зазначив, що правоохоронці вже займаються розшуком Євгена Савченка і його двох спільників.


"Поліція встановила, що 25-річний житель міста Білгород-Дністровський має автомобіль Honda Accord і зареєстровану рушницю, з якої 3 травня стріляли в журналістів "7 каналу", один з яких отримав вогнепальні поранення. В рамках плану "Перехоплення", ведуться пошуки нападників, в тому числі власника автомобіля і рушниці", - розповів Вдовін.


Станом на 21:30 3 травня поліцейським не вдалося встановити місцезнаходження правопорушників і провести затримання.


Генеральний директор телекомпанії, на яку працювали постраждалі, Віктор Малишев розповів, що журналісти знаходяться в лікарні і їм надають необхідну допомогу.


"У Сергія Бандура два кульових поранення: в спину і в голову. У Олексія Сорокіна - пошкодження щелепи, травма ока і струс мозку. У Дмитра Бондаренка - ознаки перелому носової перегородки", - уточнив Малишев.


Як повідомляв ONLINE.UA,  з'явилося відео обстрілу журналістів в Одесі.

Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Майже тисяча пінгвінят народилася у районі станції "Академік Вернадський" — відео

Станція

На острові Галіндез, у районі станції «Академік Вернадський», уже народилися близько тисячі пташенят субантарктичних пінгвінів.

Головні тези:

  • На острові Галіндез у районі станції “Академік Вернадський” вже народилася тисяча пташенят пінгвінів.
  • Субантарктичні пінгвіни гніздяться на острові, де будують гнізда, відкладають яйця та годують своїх малят.
  • Відео відображає процес годування пташенят, де дорослий пінгвін постачає їжу своїм дитинчатам через дзьоб.
  • Українські вчені зафіксували зростання кількості пінгвінів на острові Галіндез.

Бебібум в Антарктиці: науковці “Вернадського" показали пташенят пінгвінів

Про це повідомляє Національний антарктичний науковий центр і публікує відео, як батьки годують пінгвінят.

Українські вчені зауважили, що в частині гнізд ще лишаються яйця, тож кількість пташенят зростатиме, але більшість родин мають уже по двоє малюків.

Вони зараз дуже різні: деякі щойно вилупилися, а деякі вже величенькі й розміром майже як їхні батьки, — розповів біолог 29-ї Української антарктичної експедиції Світозар Давиденко.

На відео, яке оприлюднили полярники, можна побачити, як відбувається процес годування.

Після того, як пташеня просить поїсти, дорослий пінгвін «постачає» частково перетравлену їжу (насамперед це криль) зі стравоходу до дзьоба, а дитинча звідти нею ласує.

У НАНЦ нагадали, що на Галіндезі гніздують переважно субантарктичні пінгвіни. Їх також називають віслюкові через характерний голосний крик.

На острів вони прибувають навесні для розмноження, тут будують гнізда, відкладають яйця (зазвичай по два) та виводять пташенят.

За даними українських вчених, минулого сезону на Галіндезі кількість субантарктичних пінгвінів сягнула рекордних семи тисяч.

Українські полярники розкривають секрет ходи пінгвіна

В оприлюдненому відео пінгвіни напрочуд вправно і водночас кумедно спускаються з крижаної гірки, а потім лягають на живіт і котяться.

Пінгвіни мають спеціальну ходу для пересування по слизькій поверхні.

Її секрет у тому, щоб перевалюватися з однієї лапки на іншу, широко розставивши крильця. Хоча коли пінгвінам треба швидко кудись дістатися, то вони просто лягають на животик і ковзають, — зазначають в Національному науковому антарктичному центрі.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?