У Рівненській області продовжують укріплювати українсько-білоруський кордон фортифікаційними спорудами. До цього долучилися і місцеві бобри, які будують греблі.
Джерело: начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль
Як укріплюють кордон з Білоруссю
Коваль розповів, що на Рівненщині щодня укріплюють кордон з Білоруссю.
Задача - це в основному фортифікаційні споруди, інженерні споруди. Навіть у те, що було зроблено до сьогодні, ми вносимо зміни, тому що змінюється і природний ландшафт і кількість води, яка сьогодні є на Поліссі, змушує нас постійно вносити зміни до фортифікаційних споруд.
Голова ОВА каже, що крім самих робіт є ще питання забезпечення інженерними елементами і конструкціями, такими як протитанкові конуси та тетраеди, щоб укріпити територію між останнім блокпостом і крайнім рубежем.
Коваль каже, що люди активно долучились до будівництва фортифікацій, особливо місцеве населення.
Просто жителі громад активно виходять на суспільно корисні роботи по укріпленню саме кругової оборони кожного міста і селища. Оборона починається з найменшого населеного пункту, - сказав він.
На Рівненщині не лише люди, а й природа допомагає укріпити кордон. Зокрема бобри.
Вже ходять легенди про наших рівненських бойових бобрів. Це дійсно так, аномальна кількість води і активність бобрів в цьому році. Вона просто не може не радувати. Загати і завали, які роблять бобри, — це витвір мистецтва. Ми спочатку з посмішкою ставилися, але розуміємо, що це дійсно справжній фортифікаційний елемент. Ну, і додаємо воду і кількість опадів, множимо це все на майстерність і бачимо серйозну підготовку бобрів, - розповів Коваль.
Читайте також: