Брежнєва станцювала з вуличними музикантами: з'явилося відео
Категорія
Шоу-бізнес
Дата публікації

Брежнєва станцювала з вуличними музикантами: з'явилося відео

Брежнєва станцювала з вуличними музикантами: з'явилося відео
Джерело:  online.ua

Українська співачка Віра Брежнєва опублікувала відео з Парижа, де разом з вуличними музикантами запалила в ритмічному танці.
Про це повідомляє ONLINE.UA.
Брежнєва, гуляючи Парижем, зупинилася послухати і подивитися виступ вуличних музикантів. Один з хлопців запросив співачку приєднатися.
Артистка не розгубилася і продемонструвала відмінні хореографічні здібності.
Публіка, яка спостерігала за тим, що відбувається, з азартом аплодувала дівчині.


Як повідомляв ONLINE.UA, Віра Брежнєва поділилася знімками з відпочинку в горах.


Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Коли може розпочатися глобальне вимирання — попередження вчених

засуха
Джерело:  Interesting Engineering

Видання Interesting Engineering звертає увагу на те, що екологічні проблеми на Землі вкрай швидко масштабуються й можуть спровокувати масове вимирання уже за 2700 років.

Головні тези:

  • Вчені підтверджують, що попереднє глобальне вимирання, що сталося близько 252 мільйонів років тому, було наслідком різкого стрибка температури.
  • Це призвело до зникнення 96% морського життя та 70% наземних хребетних, що робить його найбільш руйнівною подією в історії Землі.

Земля може стикнутися з фатальними проблемами

Нове масштабне дослідження організував доктор Маура Брунетті з Женевського університету.

Він разом з членами своєї команди уважно проаналізував скам’янілі залишки рослин, використовуючи спори, пилок і макроскамнілості для реконструкції стародавніх екосистем.

Науковці дійшли висновку, що попереднє глобальне вимирання було наслідком стрибка температури на 10 градусів Цельсія.

Що важливо розуміти, йдеться Пермсько-тріасове вимирання, також відоме як Велике вимирання, яке було найбільш руйнівною подією в історії Землі. 96% морського життя та 70% наземних хребетних зникли приблизно 252 мільйони років тому.

Фото: unsplash.com

Новий аналіз виявив серйозні зміни в біомах рослин, що збігаються з межею пермсько-тріасового періоду, що вказує на різкий перехід від холоду до тепла. Пізня пермь була холодною, а ранній тріас — хаотичний клімат, можливо, через короткочасні коливання.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?