До Києва прямує голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн
Категорія
Політика
Дата публікації

До Києва прямує голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн

До Києва прямує голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн
Джерело:  online.ua

До Києва потягом з польского міста Пшемишль прямує голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

Джерело:  Deutsche Welle

Про що буде говорити голова Єврокомісії у Києві 

За словами очільниці Єврокомісії, у складі делегації також Верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель, прем'єр-міністр Словаччини Едуард Хегер, кілька депутатів Європарламенту.

Зокрема, фон дер Ляєн проведе зустріч з президентом України Володимиром Зеленським.

Між тим президент Франції Еммануель Макрон підтвердив думку багатьох політиків та аналітиків стосовно затяжного характеру війни Кремля проти України.

Не припиниться в найближчі дні, - зазначив Макрон.

Він розкритикував французьских політиків з опозиційної партії головного опонента на майбутніх виборах Марін Ле Пен "Національний фронт" за ігнорування голосування стосовно введення санкцій проти Росії.

Я відзначив винну відсутність всіх парламентаріїв Національного фронту в Європейському парламенті, коли справа доходить до санкцій проти Росії, що показує вам двозначність деяких, незважаючи на війну, - зазначив Макрон.

Між тим президент Євроради Шарль Мішель анонсував надання Україні додаткових 500 мільйонів євро на військову допомогу.

Дякуємо та підтримуємо Жозепа Борреля за його пропозицію поповнити Європейський фонд миру ще на 500 мільйонів євро. Після швидкого схвалення це призведе до збільшення до 1,5 мільярда євро вже наданої ЄС підтримки в закупівлі військової техніки для України, - зазначив Шарль Мішель.

Читайте також:

Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Науковці дослідили вплив швидкої ходьби на здоров'я серця — нові дані

ходьба
Джерело:  The Guardian

Ходьба зі швидкістю не менше шести кілометрів на годину може знизити ризик виникнення проблем, пов’язаних із серцевим ритмом на 43%.

Головні тези:

  • Швидка ходьба зі швидкістю не менше 6 км/год може знизити ризик порушень серцевого ритму на 43% згідно з новим дослідженням.
  • Дослідження проведене на понад 420 тисяч жителів Великої Британії показало, що ходьба у швидкому темпі пов'язана зі зниженням ризику виникнення аритмії серця на 27%.
  • Метаболічні та запальні фактори грають важливу роль у зв'язку між швидкістю ходьби та порушеннями серцевого ритму.

Як швидка ходьба впливає на виникнення аритмії серця

Результати дослідження опублікували у науковому журналі BMJ Journals.

Вчені проаналізували медичні дані понад 420 тисяч жителів Великої Британії, які надали інформацію про швидкість своєї ходьби.

Частина з них (майже 82 тисячі) повідомили детально про час, який вони витрачають на ходьбу в різному темпі:

  • повільному (менш як 4,8 км/год);

  • стабільному/середньому (4,8-6,4 км/год);

  • швидкому (понад 6,4 км/год).

Серед усіх учасників 6,5% мали повільний темп ходьби, 53% — середній і 41% — швидкий.

Спостереження за цими людьми в середньому протягом 13 років показало, що у понад 36 тисяч учасників (9%) розвинулася та чи інша форма порушення серцевого ритму.

Ходьбу в швидкому та середньому темпах, на відміну від повільної, пов'язують зі зниженням ризику порушення серцевого ритму на 27%.

Загалом близько 36% зв'язку між темпом ходьби та всіма порушеннями серцевого ритму було зумовлено метаболічними та запальними факторами.

Дослідники врахували той факт, що про швидший темп ходьби частіше повідомляли чоловіки, які проживали в бідних районах і вели більш здоровий спосіб життя.

Вчені наголошують, що дослідження було спостережливим, а це означає, що не можна зробити однозначних висновків про те, чи є ходьба у швидкому темпі безпосередньою причиною зниження ризику порушень серцевого ритму.

Це перше дослідження, яке вивчає зв’язки між швидкістю ходьби та аритмією, і надає докази того, що метаболічні та запальні фактори можуть відігравати певну роль: швидша ходьба знижувала ризик ожиріння та запалення, що, своєю чергою, зменшувало ризик аритмії.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?