Джамала перестала приховувати коханого: з'явилися фото
Переможниця Євробачення-2016 українська співачка кримськотатарського походження Джамала вперше з'явилася на світському заході зі своїм коханим. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Viva! Як повідомляється, хлопцем співачки є кримськотатарський активіст Бекір Сулейманов, який, судячи з профілів у соціальних мережах, родом із Сімферополя, але зараз живе в Києві. Пара з'явилася разом на Манхеттенському фестивалі короткометражних фільмів, який пройшов в кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ «Гулівер») 21 вересня. Відзначимо, Джамала більше не приховує свого молодого чоловіка і з радістю позує перед фотокамерами.
Минулого року Бекір, який на 8 років молодше за Джамалу, закінчив Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю прикладна фізика. На facebook-сторінці Сулейманова є спільні фото зі співачкою.
Українська кібербезпека значно ослабла після припинення допомоги зі сторони США.
Головні тези:
США допомогли Україні протистояти російським спробам диверсій на електростанціях і проникнення в Кабінет міністрів.
Американське фінансування стало найбільшим джерелом підтримки України в галузі кібербезпеки.
Однак із січня 2025 року Трамп припинив критично важливу підтримку з боку США — включаючи військові постачання і, часом, обмін розвідданими.
Україна має складнощі з кібербезпекою без допомоги США
Як повідомляють джерела Bloomberg, контракти України та США були анульовані або призупинені. За словами джерел, США допомогли Україні протистояти російським спробам диверсій на електростанціях і проникнення в Кабінет міністрів, вищий орган державної виконавчої влади в країні.
Тим часом заплановані постачання комп'ютерного обладнання та програмного забезпечення, призначеного для забезпечення безпеки української інфраструктури, так і не були доставлені.
За останні п'ять років лише Агентство США з міжнародного розвитку виділило понад 200 мільйонів доларів на допомогу Україні у сфері кібербезпеки. Агентство національної безпеки та Кібернетичне командування США також надавали допомогу.
Американська допомога у сфері кібербезпеки містила підтримку фахівців, навчання, обладнання та програмне забезпечення для організацій по всій Україні, в тому числі для десятків урядових установ і відомств, а також для ключових постачальників газу та електроенергії, національного банку і ядерних об'єктів.
За словами джерел Bloomberg, американське фінансування стало найбільшим джерелом підтримки України в галузі кібербезпеки.
Гранти USAID фінансували кілька ініціатив з кібербезпеки в Україні, деякі з яких були схвалені за часів першої адміністрації Трампа, включаючи зусилля із захисту виборчої інфраструктури країни та її дипломатичних мереж зв'язку.
Після вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року USAID збільшило фінансування проєктів з кібербезпеки, оскільки російські хакери активізували свої спроби саботувати українські комп'ютерні мережі.
Однак із січня 2025 року Трамп припинив критично важливу підтримку з боку США — включаючи військові постачання і, часом, обмін розвідданими.
Допомога США у сфері кібербезпеки залишається критично важливою, зокрема для захисту урядових структур, телекомунікаційних компаній та енергетичних підприємств від кібератак.
Цього тижня віцепрезидент США Джей-Ді Венс заявив, що Сполучені Штати можуть відмовитися від участі в мирному процесі, якщо Росія й Україна не приймуть американську пропозицію. Такий крок може ускладнити будь-яку майбутню співпрацю в галузі кібербезпеки.