ЄС відповість на агресію Росії проти України, - Туск
Категорія
Політика
Дата публікації

ЄС відповість на агресію Росії проти України, - Туск

ЄС відповість на агресію Росії проти України, - Туск
Джерело:  online.ua

Євросоюз підтримує Україну в її відсічі російській агресії в акваторії Керченської протоки і продовжить санкційну політику проти Росії.

У цьому президента України Петра Порошенка запевнив глава Європейської Ради Дональл Туск в ході телефонних переговорів, повідомляє ONLINE.UА.

Порошенко уточнив, що Туск висловив стурбованість через агресивні дій Росії та ескалації ситуації в Азовському морі і оголосив про повну підтримку України. Глава Європейської Ради підтвердив, що зробить все можливе для того, щоб країни ЄС консолідувалися і відповіли Росії після її чергового акту агресії проти України.

В ході розмови, Порошенко і Туск також домовилися продовжувати контакти на вищому рівні.

Перед переговорами з Туском Порошенко провів телефонні переговори з президентом Польщі. Вони закликали ЄС посилити санкційний тиск на Росію.

Слід зазначити, що екстрене засідання ЄС по Азовському морю відбудеться в найближчі 48 годин. Також в терміновому порядку скликається надзвичайне засідання Комісії Україна-НАТО, в рамках якої обговорять відповідь Росії на відкриту агресію проти України в Азовському морі.

Раніше ONLINE.UА повідомляв, що в МЗС РФ звинуватили Україну в тому, що Росія незаконно захопила українські кораблі в Керченській протоці, і на тлі цього висунули нові загрози.

Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

В Антарктиді помітили єгипетську чаплю — унікальні фото

До Антарктиди завітала єгипетська чапля
Джерело:  online.ua

Поблизу станції "Академік Вернадський" українські полярники побачили єгипетську чаплю. Що важливо розуміти, вона мешкає на всіх континентах, окрім крижаного.

Головні тези:

  • Птах має невеликі розміри, а розмах крил до метра.
  • Він вкритий білим пір'ям, але на голові, спині та зобі має бежево-жовтуватий відтінок.

До Антарктиди завітала єгипетська чапля

Враженнями від зустрічі з птахом поділилася біологиня 30-ї УАЕ Зоя Швидка.

За її словами, вона та команда готувалися до морського виходу на човнах і чекали колег надворі біля станції.

Кілька людей пішли до причалу, й раптом саме з того боку вилетіло щось незвичне: здається, я почала фотографувати раніше, ніж зрозуміла, що це за тварина. Але думка була якраз про чаплю, адже в Україні багато займалася водно–болотними птахами, а в чапель дуже характерний силует. Вже потім на фото роздивилася, що це дійсно вона, — розповідає Зоя Швидка.

Фото: facebook.com/AntarcticCenter

Що важливо розуміти, єгипетська чапля мешкає в обох півкулях, однак найчастіше її можна помітити у тропіках та субтропіках.

Близько 100 років тому вона перемістилася у Західну півкулю та Австралію, і тепер не мешкає лише в Антарктиці.

Фото: facebook.com/AntarcticCenter

Можливо, все тому, що на крижаному континенті немає її улюблених тварин — диких чи домашніх копитних. Саме на їхніх спинах птаха полюбляє сидіти: від слонів і буйволів до коней та зебр.

Розміри такої чаплі дійсно мініатюрні: довжина — до 50 см, а розмах крил — до метра.

У більшості випадків вони вкриті білим пір'ям, але на голові, спині та зобі мають бежево-жовтуватий відтінок.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?