Eurocom представила потужний ноутбук Sky DLX7 (4 фото)
Категорія
Технології
Дата публікації

Eurocom представила потужний ноутбук Sky DLX7 (4 фото)

Eurocom представила потужний ноутбук Sky DLX7 (4 фото)
Джерело:  3dnews.ru

Компанія Eurocom на CES 2016 показала 17,3-дюймовий ноутбук Sky DLX7, заснований на апаратній платформі Intel Skylake. Це другий «десктопний ноутбук» компанії, в якому застосовуються десктопні процесор і графічна система, пише 3Dnews.

Ноутбук комплектується чіпсетом Intel Z170 Express (Skylake) з процесорами Core шостого покоління, аж до моделі Core i7-6700K, графічним прискорювачем в максимальній конфігурації пропонується GeForce GTX 980M.

Об'єм оперативної пам'яті ноутбука може становити 64 Гбайт (DDR4-2133, 2 400 або 2 666 МГц). Також є до 5 Тбайт вбудованої пам'яті на базі чотирьох накопичувачів: двох HDD / SSD (SATA3) і двох твердотільних модулів M.2 PCIe Gen3 × 4 / SATA3 за підтримки масивів RAID 0/1/5/10.

Комунікаційні можливості ноутбука забезпечують роз'єми USB 3.0 (× 3), USB Type-C (Thunderbolt 3), HDMI 2.0, miniDP 1.2 (× 2), мережевий порт LAN (RJ45) і адаптери Bluetooth, Wi-Fi. Мається кардрідер «6-в-1». До ноутбука можна підключити до 4 зовнішніх моніторів. Клавіатура пристрою має підсвічування з можливістю вибору з 7 кольорів. Високу якість звуку забезпечує звукова карта Creative Sound Blaster X-Fi MB5 разом із двома динаміками ONKYO і сабвуфером.


Ноутбук працює під управлінням Microsoft Windows 10, 8.1 і 7. Вага пристрою дорівнює 3,9 кг, розміри складають 418 × 295 × 39,9 мм. Вартість версії Eurocom Sky DLX7 з роздільною здатністю екрану 1080p дорівнює $3447.

Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

Вчені виявили одну з найдосконаліших галактик у Всесвіті

Галактика Жу-Лун

Астрофізики за допомогою телескопа Джеймс Вебб одну з найбільш впорядкових галактик з усіх відомих у Всесвіті. 

Головні тези:

  • Галактика Жу-Лун відкрита астрофізиками та визнана однією з найдосконаліших у Всесвіті.
  • Унікальність галактики полягає у високому рівні впорядкованості та утворенні через мільярд років після Великого вибуху.
  • Виявлення галактики Жу-Лун викликає питання до моделей формування галактик та прискореного процесу еволюції.
  • Швидкість зореутворення у галактиці Жу-Лун перевищує середні показники та свідчить про швидшу еволюцію порівняно з іншими галактиками.
  • Чорна діра у центрі галактики перебуває у стані спокою, відзначаючи завершення її еволюції та унікальність серед вивчених астрофізиками об'єктів.

Що відомо про одну з найдосконаліших галактик у Всесвіті

Зазначається, що галактику, яка вже отримала назву Жу-Лун, що перекладається з китайської як “дракон із факелом”, відкрила група астрономів під керівництвом Менг'юан Сяо з університету Женеви у Швейцарії.

Ця надзвичайно упорядкована спіральна галактика з’явилась буквально через мільярд років після Великого вибуху. Вона знаходиться на відстані 12,8 млрд світлових років від Землі.

За словами астрономів, відкриття створює низку нових питань до сучасних моделей формування галактик і виникнення спіральних структур у ранньому Всесвіті.

Жу-Лун демонструє, що зрілі галактики з’явилися набагато раніше, ніж очікувалося, у перший мільярд років після Великого вибуху, — пояснюють науковці.

У чому полягає унікальність галактики Жу-Лун

Наразі більшість спіральних галактик мають проміжні структури, що коливаються між впорядкованністю і фрагментацією.

Астрофізики виявили одну з найбільш досконалих галактик у Всесвіті
Модель нашої галактики Чумацький шлях

Впорядковані галактики з симетричними рукавами і чітко визначеними структурними елементами складають лише 10% від загальної кількості усіх відомих сучасній науці.

Формування таких впорядкових структур зазвичай потребує тривалого часу.

Однак виявлення галактики Жу-Лун викликає подив у астрофізиків, адже вона демонструє високий рівень впорядкованності, утворившись буквально через мільярд років після Великого вибуху.

Це дає змогу науковцям припустити, що аналогічні галактики еволюціонували у 10 разів швидше, ніж вважалось.

Досі такі структуровані галактики не спостерігалися на відстанях понад 11,5 млрд світлових років.

За результатами аналізу отриманих даних, швидкість зореутворення у цій галактиці знижується і на момент спостереження становила від 20 до 155 сонячних мас на рік (для порівняння, у Чумацькому Шляху цей показник становить близько трьох сонячних мас на рік).

При цьому чорна діра у центрі цієї галактики перебуває у стані спокою.

Науковці зазначають, що Жу-Лун завершила свою еволюцію в той час, коли Чумацький Шлях тільки починав формуватися. Проте навіть зараз Чумацький Шлях не є настільки впорядкованим, як Жу-Лун 12,8 мільярда років тому.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?