Скандальний фільм про загибель на Донбасі малазійського Boeing рейсу MH17 продюсував чоловік, який раніше знімав кіно про причетність ЦРУ до організації терористичних атак в США 11 вересня 2001 року.
Про це повідомив український політтехнолог Тарас Березовець, передає ONLINE.UA з посиланням на його Facebook.
«Продюсером скандального фільму Conspiracy Files: Who Shot Down MH17? (Файли теорії змови: хто збив літак рейсу MH17?) телеканалу BBC Two виявився Майк Рудін. Я порився в Інтернеті і знайшов, що це не перше його скандальне кіно. У 2008 році він вже знімав фільм, в якому звинуватив ЦРУ в організації вибухів в США 11 вересня 2001 р.», - написав Березовець.
Також політтехнолог відзначив, що в новому фільмі «Рудін пішов ще далі».
«За його версією, малайзійський Боїнг могли підірвати за змовою ЦРУ голландська розвідка і військова розвідка України (судячи з усього, він мав на увазі ГУР МО). З таким рівнем параної міг би виступити Daily Mail або Sunday Times, але для BBC такий набір неперевіреної нісенітниці може коштувати дуже великих репутаційних втрат», - підкреслив він.
Березовець резюмував, що висновок тільки один: «не варто ідеалізувати західні медіа. Я не вірю, що це кіно проплачено російськими. Просто жалюгідна гонитва за сенсацією у виконанні Майка Рудіна, не більше».
Як повідомляв ONLINE.UA, раніше експертно-журналістська група "Bellingcat" показала інфографіку ланцюжка відповідальних за появу на Донбасі російського "Бука", який і збив малайзійський Boeing MH-17.
Згідно з даними видання South China Morning Post, США провели нові випробування гіперзвукової ракети наземного базування, яка має назву Dark Eagle. Що важливо розуміти, її вважають одним із головних елементів американської програми зі створення гіперзвукової зброї нового покоління.
Головні тези:
- Запуск Dark Eagle відбувся з майданчику Space Launch Complex 46.
- Її головне завдання — атакувати стратегічно важливі об’єкти противника.
Що відомо про запуск Dark Eagle
Як вдалося дізнатися журналістам, запуск відбувся з майданчику Space Launch Complex 46 (SLC-46).
Він знаходиться на Базі Космічних сил США на мисі Канаверал у Флориді.
ЗМІ звертають увагу на те, що американське Міноборони уже офіційно підтвердило проведення випробовувань, проте жодних подробиць не розкриває.
Об'єднана група урядових, наукових та промислових партнерів провела випробування за дорученням Міноборони на полігоні на базі Космічних сил на мисі Канаверал, — мовиться у заяві Пентагону.
Інформації про Dark Eagle наразі у мережі вкрай мало.
Згідно з наявними даними, це гіперзвукова ракета класу "земля — земля" великої дальності.
Її головне завдання — атакувати стратегічно важливі об’єкти противника. Створила цей комплекс американська компанія Lockheed Martin.
Передбачається, що ракета розвиває швидкість М=5 (більше 6100 км/год) та може вражати цілі на дальності приблизно 2700 км. Вартість одиниці оцінюють у 41 млн доларів.