Google Maps оновив супутникові знімки України. На них видно наслідки війни у Маріуполі
Категорія
Україна
Дата публікації

Google Maps оновив супутникові знімки України. На них видно наслідки війни у Маріуполі

Google Maps оновив супутникові знімки України. На них видно наслідки війни у Маріуполі
Джерело:  online.ua

Google Maps оновив супутникові знімки України до березня 2022 року. На них можна побачити наслідки бойових дій у Маріуполі.

Джерело: Петро Андрющенко

Наслідки облоги Маріуполя

Радник мера Маріуполя опублікував знімки, на яких видно місто після обстрілів.

Розбомблений Драматичний Театр ще до розбору завалів та з надписом “Діти”. Маріуполь в ранах перед демонтажем. Судячи по історії руйнувань - фото зі супутника зроблено в різні дати після середини березня 2022 року, - зазначив він.

Також на знімках видно карту всіх кладовищ Маріуполя, на яких видно сектори масових поховань на Новотроїцькому кладовищі.

Фото - t.me/andriyshTime

Сектори по розміру візуально більші за братські могили у с. Виноградне або с. Мангуш. Повертаючись в історію окупації, Новотроїцьке кладовище було достатньо довгий час (приблизно до середини липня) зачинене та під контролем окупантів, - розповів Андрющенко.

Наразі невідомо, кого там поховано та в який період.

Фото - t.me/andriyshTime

Вся істина буде встановлена остаточно після деокупації Маріуполя. Тому не знижуємо активності моніторингу та отримання інформації про злочини Росії в Маріуполі ані на хвилину. Допоки останнього злочинця окупантів не буде покарано, - наголосив посадовець.

Війська РФ приховують сліди своїх воєнних злочинів

Петро Андрющенко підтвердив, що окупанти планують створити нові будинки у Маріуполі.

У підвалах залишилися люди, яких ексгумувати важко, бо не завжди це тіло — іноді це тільки частини. Тому вони не морочаться і просто екскаваторами їх зносять на будівельне сміття. Тепер місто у прямому розумінні стоятиме на кістках маріупольців, — зазначив радник мера.

Він повідомив, що порахувати, скільки мертвих людей залишилося під будинками складно.

Читайте також: 

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?