Адміністрація соціальної мережі Instagram напередодні ввели для масового використання функцію, яка дозволяє приховати кількість отриманих публікацією лайків.
Джерело: офіційні блоги Instagram і Facebook
За оприлюдненими даними, імплементації такої функції передували довготривалі випробування. Наразі передбачається, що приховування лічильника лайків може “запобігти пригніченню” внаслідок перебування онлайн.
Функцію приховування лайків ввели безпосередньо у налаштуваннях, у розділі “Дописи”. Вона отримала офіційну назву “Приховати лічильник уподобань і переглядів” (Hide Like and View Counts мовою оригіналу).
Активувати нововведення можна для власного акаунту, підконтрольної сторінки чи окремих публікацій. Це можна зробити заздалегідь чи все після того, як дописи оприлюднено.
У разі блокування лічильника для будь-якого сегменту сторінки, його не побачать інші користувачі разом з кількістю переглядів.
Наразі функція повністю відкрита виключно для Instagram, однак через декілька тижнів його введуть у Facebook.
Згідно з офіційним анонсом, деякі користувачі знайдуть функцію корисною, однак деяких вона передбачувано буде дратувати. Перш за все вона буде нецікавою для тих, хто уважно стежить за популярністю своїх публікацій.
“Дух [нововведення] полягає в тому, щоб дати людям вибір. Можливо, вам захочеться менш перейматися кількістю лайків, які отримуєте, на кілька тижнів чи місяців, а потім усе повернути”, - цитує водночас BBC керівника соціальної мережі Адама Моссері.
Згідно з його уточненням, внутрішні алгоритми будуть надалі реєструвати кількість лайків та вирішувати на цьому підґрунті просування певних публікацій. Утім, на це впливатимуть також інші чинники. Серед них — підписки акаунту-автора та сторінки, за якими він стежить.
Функція приховування таких позначок знаходилася у режимі тестування розробників з 2019 року. З того часу її експериментально вводили на території окремих країн.
Читайте також:
У Microsoft розкрили, коли остаточно відмовляться від Internet Explorer;
Microsoft раптово скасувала випуск нової операційної системи;
Google стягуватиме податки з ютуберів у США.