Київ визнано одним з найменш комфортних для життя міст - The Economist
Категорія
Україна
Дата публікації

Київ визнано одним з найменш комфортних для життя міст - The Economist

Київ визнано одним з найменш комфортних для життя міст - The Economist
Джерело:  eiu.com

Київ увійшов до топ-10 міст, які є найменш комфортними для життя в них, за версією журналу The Economist. Українська столиця посіла 131 місце зі 140 в загальному списку.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на щорічне дослідження журналу The Economist.

Зазначається, що за останні п'ять років українська столиця продемонструвала найстрімкіше зниження позицій. Показники Києва в рейтингу знизилися на 21,4%.

За словами експертів, показники України в цілому демонструють певне відродження, яке, однак, знаходиться під загрозою через заворушення, економічну нестабільність та війну на Донбасі.

Найбільш непридатним для життя містом визнано сирійську столицю Дамаск, яка посіла останнє, 140-е місце рейтингу. До десятки найгірших міст також увійшли Лагос (Нігерія) та Тріполі (Лівія).

Читайте також: Україна покращила свої показники у світовому рейтингу відкритості даних 

Вже сьомий рік поспіль лідером рейтингу став Мельбурн (Австралія), отримавши оцінку 97,5 зі 100 балів у рейтингу. Друге місце за Віднем (Австрія), на третій сходинці - Ванкувер (Канада). При цьому Ванкувер відстає від Мельбурна всього на 0,1 процентного пункту, і лише 0,2 і 0,3 процентного пункту відокремлюють канадські Ванкувер і Торонто.

До топ-10 увійшли також Калгарі (Канада), Аделаїда (Австралія), Перт (Австралія), Окленд (Нова Зеландія), Гельсінкі (Фінляндія) та Гамбург (Німеччина).

Як повідомляв ONLINE.UA, Україна, згідно з результатами дослідження "Індексу нерівності", очолила рейтинг країн, де розрив між багатими та бідними найменший.

Категорія
Культура
Дата публікації

Компанія Бреда Пітта хоче зняти продовження резонансного серіалу "Юнацтво"

"Юнацтво"
Джерело:  Deadline

Британський серіал "Юнацтво" можуть продовжити на другий сезон. Наразі компанія Бреда Пітта Plan B веде переговори про це з режисером Філіпом Барантіні.

Головні тези:

  • Компанія Бреда Пітта планує продовження британського серіалу “Юнацтво” на другий сезон.
  • Серіал “Юнацтво” вразив глядачів та побив рекорди популярності на Netflix.
  • У другому сезоні можливі зміни у сюжеті, зосередження на інших персонажах та розвиток гострих соціальних тем.

Серіал “Юнацтво” може отримати продовження

Про це повідомили співпрезиденти Plan B Деде Гарднер і Джеремі Кляйнер.

Гарднер сказав, що команда може розширити шоу, прагне не повторюватися, але залишиться вірним собі. Також співпрезиденти сподіваються на співпрацю зі Стівеном Гремом та з Джеком Торном.

Стівен є сценаристом "Юнацтва", а також виконав там одну з провідних ролей — батька головного героя Джеймі. Джек Торн є автором ідеї та продюсером "Юнацтва", одним з найтитулованіших кіноавторів Великої Британії.

В команді точаться дискусії і щодо розвитку сценарію "Юнацтво". Грем і його дружина та партнерка-продюсер Ханна Уолтерс також натякнули на другий сезон, пише The Guardian. Коли Грема запитали про подальші дії, він відповів, що є можливість розвинути цю історію.

Однак другий сезон, ймовірно, зосередиться на інших персонажах та в іншому місці. Імовірно, сценаристи розвинуть історію жертви першого сезону Кеті. Принаймні так сказав Торн в інтерв'ю ITV наприкінці березня:

Я не думаю, що ми можемо більше кудись взяти Джеймі, тому я не думаю, що буде другий сезон. Наша мета полягала в тому, щоб спробувати розповісти історію Джеймі якомога повніше, і, можливо, спроба розповісти історію [Кейті] певним чином розвіє її, і, можливо, ми будемо недостатніми для цього завдання.

Серіал "Юнацтво" складається з чотирьох епізодів, кожен з яких знятий одним дублем. За сюжетом 13-річного хлопчика Джеймі звинувачують у вбивстві своєї однокласниці Кеті.

Серіал зібрав 114,5 мільйонів глядачів з моменту виходу 13 березня. Це стало першим потоковим шоу, яке отримало найкращі тижневі рейтинги у Великій Британії, і встановило новий рекорд Netflix для обмеженої серії з 66,3 мільйонами глядачів через два тижні. Цього тижня він також став четвертим найбільшим англомовним серіалом платформи.

У серіалі порушуються гострі соціальні теми, які ґрунтуються на впливі та насильстві через соціальні мережі. Netflix зробив серіал доступним для всіх середніх шкіл Великобританії.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?