Київське "Динамо" перемогло стамбульський "Фенербахче" у кваліфікації Ліги чемпіонів

Футболісти київського «Динамо» виграли перший матч у єврокубковому сезоні-2022/23 проти стамбульського "Фенербахче".

Джерело: Укрінформ

Кияни на виїзді перемогли турків

Матч відбувся у Стамбулі на стадіоні «Фенербахче Шюкрю Сараджоглу».

Динамівці на виїзді обіграли у додатковий час турецький «Фенербахче» з рахунком 2:1 і вийшли до третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів УЄФА.

На 56 хвилині гол забив Віталій Буяльський, якому асистував Томаш Кендзьора. Паритет на 89-й хвилині відновив Оттіло Солої. Перемогу киянам приніс влучний удар Олександра Караваєва на 114-й хвилині.

На 54-й хвилині «Фенербахче» залишився у меншості - за друге попередження червону картку отримав Ісмаїл Юксек.

Еквадорський форвард господарів Еннер Валенсія на 70-й хвилині не реалізував пенальті.

Під час матчу фанати "Фенербахче" вирішили поскандувати на підтримку Путіна.

Наступним суперником «Динамо» за путівку у раунд плей-офф Ліги чемпіонів буде австрійський «Штурм». «Фенербахче» у свою чергу зійдеться з чеським клубом «Словацко» - у третьому раунді кваліфікації Ліги Європи УЄФА.