Мер Києва Віталій Кличко розповів, коли школярі столичних навчальних закладів зможуть знову повернутися за парти. Про це йшлося, коли столичний міський голова виступав на засіданні Київської міської ради.
Джерело: КМДА
За словами Кличка, наразі через зростання загрози коронавірусу київські школи змушені були перейти на дистанційну форму навчання. Крім того, багато учнів хворіє, і є навіть летальні випадки серед дітей.
"Тому учні повернуться в школи після поліпшення епідемічної ситуації. Сподіваємося, що це станеться невдовзі. Важливо сьогодні – втримати ситуацію. Бо йдеться про здоров’я і життя людей!" – наголосив Кличко.
Він назвав тривожною ситуацію із поширенням Covid-19 як у столиці , так і в країні в цілому. Україна сьогодні – третя у світі та друга в Європі за смертністю від небезпечної інфекції.
"Лише цього тижня в Києві – від 40 до понад 60 летальних випадків щодоби. За минулу добу, наприклад, – 41 смерть. У тому числі – помер восьмирічний хлопчик. Понад пів тисячі госпіталізованих щодоби в місті. Більшість із них – в тяжкому стані", - додав мер Києва.
Він також оголосив сумні цифри статистики захворювань у Києві. Зокрема, 98-99 відсотків громадян, ушпиталених до столичних лікарень, – невакциновані. Крім того, серед померлих також не було жодною людини, яка була б щеплена проти коронавірусу.
До слова, міський голова Києва Віталій Кличко не виключає, що локдаун у столиці може тривати щонайменше місяць, а пік захворюваності на коронавірус киянам ще належить пережити.
"Все залежить від динаміки захворюваності, від заповненості ліжок у лікарнях. Але попередньо фахівці говорять, що дуже складний період може тривати щонайменше протягом місяця. Але, якщо через два-три тижні ми побачимо, що захворюваність піде на спад, якщо ми підійдемо до критеріїв "помаранчевої" зони", - казав Кличко.
Зазначимо, що локдаун із жорсткими карантинними обмеженнями почав діяти у Києві від 1 листопада.
Право на роботу отримали магазини та заклади харчування, в яких 100% працівників мають зелений COVID-сертифікат (дві дози вакцини), негативний тест або документ, що підтверджує перенесення хвороби. Відвідувачі також повинні носити із собою один із цих документів.
Читайте також: