Конкурент Трампа на майбутніх президентських виборах у США Вівек Рамасвами визнає окуповані території російськими та заблокує вступ України до НАТО.
Джерело: The American Conservative
Рамасвамі визнає окуповані українські території російськими
Один із претендентів на президентську номінацію від Республіканської партії США Вівек Рамасвамі обіцяє в разі обрання президентом визнати російські загарбання України та закрити їй шлях до НАТО.
Свої погляди на зовнішню політику Рамасвамі виклав у програмній статті у виданні The American Conservative.
Частина матеріалу, що стосується повномасштабної війни Росії проти України, повторює неодноразово висловлену республіканцем тезу, що найбільшу небезпеку для США становить зближення Москви й Пекіна.
Рамасвамі проводить паралелі із зовнішньою політикою Річарда Ніксона, який ухвалив рішення встановити дипломатичні відносини з КНР, аби протидіяти його зближенню з СРСР.
Як президент США, я поважатиму і відроджуватиму спадщину Ніксона, відкидаючи кровожерливу балаканину корисних ідіотів, які проповідують безвиграшну війну в Україні, що ще більше зближує наших двох ворогів-великих держав, – пише Рамасвамі.
На його думку, "чим довше триває війна в Україні, тим стає зрозуміліше, що в ній є лише один переможець: Китай".
Тому Рамасвамі хоче повторити Ніксона та поїхати у 2025 році до Москви, аби "забезпечити мир в Україні" на "умовах, які ставлять американські інтереси на перше місце".
З цією метою я прийму російський контроль над окупованими територіями і пообіцяю заблокувати кандидатуру України в НАТО в обмін на вихід Росії з військового союзу з Китаєм. Я скасую санкції і поверну Росію на світовий ринок. Таким чином, я піднесу Росію як стратегічний фактор стримування китайських планів у Східній Азії, – йдеться у статті.
Що відомо про Рамасвамі
38-річний Вівек Рамасвамі – наймолодший претендент на участь у президентських виборах у США від республіканців, який до цього займався успішним бізнесом у галузі біотехнологій.
Він вважає себе лібертаріанцем, але при цьому активно виступає проти так званого "лівацтва" – сукупності прогресивістських політик, спрямованих на боротьбу проти дискримінації.
До нинішньої кампанії Рамасвамі не брав участі в політиці. Нині його рейтинг коливається в районі 5-6%, а ЗМІ регулярно беруть у нього інтерв’ю.
На перших і поки останніх дебатах республіканських кандидатів більшість глядачів віддали перевагу Рамасвамі перед найбільш імовірним конкурентом Трампа – губернатором Флориди Роном Десантісом.
Читайте також:
Кандидат у президенти США Рамасвамі не проти віддати Донбас Росії
Чи зможе Трамп знову стати президентом США — прогноз Шольца
Вибори президента США. Держдеп дав нову обіцянку Україні