Крістен Стюарт на кінопоказі Зільс-Марії (5 фото)
Категорія
Шоу-бізнес
Дата публікації

Крістен Стюарт на кінопоказі Зільс-Марії (5 фото)

Крістен Стюарт на кінопоказі Зільс-Марії (5 фото)
Джерело:  попкорнnews

"Зільс-Марія" - фільм, за який Крістен Стюарт отримала французький еквівалент премії Оскар, премію Сезар. На кінопоказ "Зільс-Марія" в Нью-Йорку Крістен Стюарт прийшла разом з Хлоєю Морец, де і потрапила в приціли фотокамер журналістів, передає  попкорнnews.


«Зільс-Марія» був номінований на «Золоту гілку» Каннського кінофестивалю, а також отримав цілих 5 номінацій на премію «Сезар» - у підсумку нагорода дісталася Крістен Стюарт як кращій актрисі другого плану. Зірка «Сутінків» стала першою в історії представницею американського кінематографа, що отримала престижну французьку нагороду.







Категорія
Політика
Дата публікації

Хто може спровокувати війну між США та Китаєм — прогноз експерта

Трамп
Джерело:  online.ua

Тарифна війна, яку розпочав американський лідер Дональд Трамп, може призвести до повномасштабної війни між США та КНР. Про це попередив позаштатний науковий співробітник Defense Priorities і професор міжнародних відносин у коледжі Макалестера в Сент-Полі Ендрю Летем.

Головні тези:

  • Експерт нагадав, як економічний тиск на Японію призвів до Перл-Гарбор.
  • Повільне технологічне удушення Китаю може виявитися як ефективним, так і провокаційним.

Ризик війни між США та Китаєм цілком реальний

Як зазначив Сент-Полі Ендрю Летем, в історії людства уже були ідентичні випадки.

До прикладу, можна згадати про ситуацію 1941 року, коли Штати здійснювали потужний економічний тиск на Японію, пише 19FortyFive.

Позбавлення Америкою доступу Японії до ключових стратегічних товарів стало останнім ударом, який Токіо сприйняв не як відстрочку, а як смертний вирок своїм імперським амбіціям. Результатом став Перл-Гарбор, — нагадав експерт.

Летем звертає увагу на те, що команди Байдена і Трампа постійно посилювали тиск на Китай за допомогою торгових обмежень, експортного контролю і заборон на технології.

Що важливо розуміти, це дійсно може мати жахливі наслідки для США ти Китаю.

Це не означає, що війна є неминучою — або навіть імовірна в найближчому майбутньому — але це означає, що ми більше не перебуваємо у світі абсолютної економічної взаємозалежності та поміркованості раціонального вибору, — додав експерт.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?