Колишній член екіпажа крейсера "Москва", якому вдалося вижити після його затоплення Україною у квітні 2022 року, розповів, якою насправді зсередини є армія Російської Федерації.
Джерело: блог-платформа
14 квітня 2022 року Військово-морським силам України вдалося затопити флагман Чорноморського флоту ВМФ Росії ракетний крейсер "Москва".
Ця подія стала однією з найгучніших перемог українських воїнів, хоча офіційна Москва досі не визнає, що саме Україна змогла знищити найбільший бойовий корабель Чорноморського флоту РФ.
Кремль продовжує брехати своїм громадянам, що РФ втратила "Москву" в результаті "пожежі".
Однак один із членів екіпажу флагмана, якому вдалося вижити, вирішив розповісти правду про суть російської армії та усі її недоліки.
Армія РФ — це просто красива картинка та фотозвіти
Росіянин Олександр не називає свого прізвища в цілях безпеки. Про свій досвід перебування у лавах російської армії та безпосередньо на крейсері "Москва" він вирішив розповісти на анонімній блог-платформі.
За словами колишнього члена екіпажа, одна з головних проблем російської армії полягає в тому, що вона просто імітує своє існування й створює імідж, який не підкріплений реальними досягненнями.
Якщо розкрити тему армійського ідіотизму, то варто розповісти про постійні тренування, тривоги, виконання завдань жодним чином не пов'язаних з реальністю. Всі навчання і тренування, які я проводив на крейсері, були фікцією. Все робилося для того, щоб фотозвіти про виконану «роботу» лягли на стіл до Купріна (командир корабля), а від нього вже вище. Фотозвіти, фотозвіти, і ще раз фотозвіти — у цьому суть усієї армії РФ. Чи вмієш ти професійно виконувати свою роботу чи ні — ролі не грає. Тут важлива лише гарна картинка і твій розпис у журналі бойової підготовки, — розповідає Олександр.
За його словами, так було на прикладі ЗРК "Оса-МА", оскільки цей комплекс ремонтували з 2014 року і за документами він був повністю справний.
Колшній член екіпажу флагмана звертає увагу на те, що одним із небагатьох проявів тверезої оцінки ситуації було визнання командуванням "Москви" небоєздатності ПУ ЗРК С-300Ф "Форт", бо, як виявилось, на Чорноморському флоті для нього немає ракет.
Ще у нас був головний ракетний комплекс ПУ ПРКР П-1000 "Вулкан" у кількості 16 штук, який практично неможливо було запустити через недостатню подачу електроенергії та стиснутого повітря. Про протичовнове озброєння я взагалі мовчу, — скаржиться Олександр.
Читайте також: